Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІЙШОМУ ФЕОДОРУ АРХІЄПИСКОПУ МУКАЧІВСЬКОМУ І УЖГОРОДСЬКОМУ ВІД ІМЕНІ ДУХОВЕНСТВА ТА ВІРЯН МУКАЧІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ АНГЕЛА

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІЙШОМУ ФЕОДОРУ АРХІЄПИСКОПУ МУКАЧІВСЬКОМУ І УЖГОРОДСЬКОМУ ВІД ІМЕНІ ДУХОВЕНСТВА ТА ВІРЯН МУКАЧІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ АНГЕЛА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Ваше Високопреосвященство
Високопреосвященнійший
Владика ФЕОДОР!
В сьогоднішній святковий день, день ВАШОГО Небесного покровителя Священномученика ФЕОДОРА архієпископа Олександрійського прийміть найщиріші привітання від священнослужителів, чернецтва Мукачівської Православної єпархії та багато чисельної пастви.
Ваша подвижницька та духовна діяльність і як духівника древньої Свято- Миколаївської жіночої обителі м. Мукачева на протязі 18 років, і сьогодні як архієрея Мукачівської єпархії є прикладом пастирського служіння, Великої євангельської любові і віри.
Ваші молитви, як наставника, укріпляють дух і духовну силу священнослужителів та ввіреної Вам багаточисельної пастви, а старанні труди во Славу Божу і багаторічне та самовіддане служіння Церкві та людям змушують кожного задуматись над своїм буттям, працювати над собою, вдосконалювати себе в моральному та духовному плані.
Ви благовіствуєте мир далеким і близьким (Єф.2:17), невтомно піклуєтесь про міжконфесійний мир та церковну єдність в нашій єпархії, своєю любов'ю об'єднуєте навколо себе ввірену ВАМ паству.
У цей урочистий день щиросердечно бажаємо ВАМ від Господа доброго здоров'я, зміцнення ВАШИХ тілесних сил, довголіття і допомоги Божої у Вашому високому й відповідальному служінні.
Іс полла еті, Деспота Ваше Високопреосвященство!
Священнослужителі, чернецтво та віряни Мукачівської єпархії.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".