Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ІНФОРМАЦІЯ про проведену роботу щодо нагляду за додержанням законів Мукачівським МВ УМВС України в Закарпатській області за липень-серпень 2012 року

ІНФОРМАЦІЯ про проведену роботу щодо нагляду за додержанням законів Мукачівським МВ УМВС України в Закарпатській області за липень-серпень 2012 року

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У ході здійснення прокурорського нагляду за додержанням вимог закону Мукачівським МВ УМВС України в Закарпатській області при прийнятті, реєстрації та вирішенні заяв і повідомлень про вчинені або ті, що готуються злочини, протягом липня-серпня 2012 року виявлено та поставлено на облік 3 злочини, раніше не зареєстровані, шляхом скасування незаконних постанов про відмову у порушенні кримінальної справи з одночасним її порушенням. Справи на даний час знаходяться у провадженні СВ Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області.
Також скасовано 41 постанову про відмову у порушенні кримінальної справи з направленням матеріалів для проведення додаткової перевірки.
Вивченням матеріалів кримінальних справ, що знаходилися у провадженні слідчих СВ Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області встановлено, що досудове слідство по багатьох з них ведеться поверхово та формально.
Протягом липня-серпня 2012 року прокуратурою м.Мукачево скасовано 14 незаконних постанов слідчих міськвідділу міліції про зупинення досудового слідства. У справах надано 20 письмових вказівок. За вказаний період скасовано 2 постанови слідчих міськвідділу міліції про закриття кримінальних справ.
За порушення, допущені під час проведення досудового слідства, протягом липня-серпня 2012 року прокуратурою міста порушено дисциплінарне провадження відносно одного слідчого міськвідділу міліції.
Крім того, у серпні 2012 року прокуратурою міста із залученням спеціаліста Мукачівської міської санітарно епідеміологічної станції та інспектора Мукачівського РУ УМНС України в Закарпатській області проведено перевірку стану додержання в ІТТ Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області конституційних прав громадян щодо їх матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення.
У ході перевірки були виявлені ряд недоліків з питань пожежної безпеки та умов медико-санітарного забезпечення осіб, які утримуються в ІТТ міськвідділу міліції.
На усунення виявлених у ході перевірки порушень, прокурором міста начальнику Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області внесено подання про усунення порушень законодавства щодо захисту конституційних прав громадян при триманні їх в ІТТ міськвідділу міліції, яке на даний час перебуває на розгляді.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

24 травня - День слов’янської писемності і культури - Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто...
Понад 600 мукачівців взяли участь у весняній акції За чисте довкілля  - Всеукраїнська акція " За чисте довкілля " продовжувати�...
ВІДЗНАКА МЕТРУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ - Сьогодні, вчора, і позавчора ми з повним правом могли н�...
У Мукачеві закінчено опалювальний період 2013-2014 років - Відповідно до розпорядження Мукачівського міського г�...
Собачий притулок у Мукачеві вже четвертий місяць функціонує за благодійний кошт - Із фінансуванням єдиного на Закарпатті притулку для т�...
На замітку майбутнім пенсіонерам - Рано чи пізно в житті кожного з нас настає своя золота �...
ТУБЕРКУЛЬОЗ - ПРИХОВАНА НЕБЕЗПЕКА! - 24 березня, за рішенням Всесвітньої організації охорон�...
Напередодні весняних канікул працівники ДАІ зустрілись із мукачівськими школярами - Шлях до шкіл, розташованих поблизу автодоріг, завжди н�...
Мукачівський пологовий будинок отримав найсучасніше обладнання  - А також тут завершено першу частину капітальних ремон�...
І ХТО ПОРОДИВ ТАКИХ ВАНДАЛІВ? - На 95-річчя Соборності України представники громадсько...

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація

Останні оголошення

 • Автозапчасти для Форд Конект новые
 • Разборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Автозапчасти новые, б/у, авторазборка.
 • Разборка Мерседес Вито
 • Автозапчасти для Форд Транзит новые
 • Разборка Фольксваген Крафтер
 • Компрессоры, автокондиционеры, - новые и б.у
 • Разборка Т5

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".