Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта

Понад 600 мукачівців взяли участь у весняній акції "За чисте довкілля"

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" продовжуватиметься і в квітні 2014 року.
Мукачівська міська рада, міськвиконком та управління міського господарства висловлюють щиру подяку працівникам та керівникам підприємств, установ, організацій, які долучились до проведення санітарної очистки міських територій,
 
Баннер

ВІДЗНАКА МЕТРУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

Сьогодні, вчора, і позавчора ми з повним правом могли назвати редактора-засновника популярної газети «Мукачево» Віктора Васильовича Дворниченко метром закарпатської журналістики. І не стільки за прожитими роками, а у вівторок, 8 квітня йому виповнилося 70 років, скільки за стажем, за високою професійною майстерністю.
 

В МДУ пройшов День відкритих дверей

В актовому залі головного корпусу Мукачівського державного університету відбувся традиційний щорічний захід “День відкритих дверей”. До вишу завітали випускники загальноосвітніх навчальних закладів міста Мукачева та Мукачівського району. Всі ті, хто бажає вступити на навчання до МДУ та отримати якісну вищу освіту.
 

Мукачівські правоохоронці вилучили 225 одиниць грального обладнання

У Мукачеві працівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили діяльність підпільних гральних салонів, замаскованих під комп`ютерний зал. Під виглядом торгівельних закладів для здійснення електронних платежів приймались грошові ставки на спортивні та інші події.
 

У Мукачеві закінчено опалювальний період 2013-2014 років

Відповідно до розпорядження Мукачівського міського голови від 28.03.2014 року №108 “Про закінчення опалювального періоду 2013-2014 років по місту Мукачево”,  у зв'язку із середньодобовою сталою температурою вище +8 *С : у місті Мукачево з 01.04.2014 року
 

СВЯТО МУЗИКИ в ДШМ № 1 ім.С.Мартона

Звітний концерт Мукачівської ДШМ №1 ім.С.Мартона завжди з нетерпінням чекає наше місто. Концертний зал школи заповнили поціновувачі музичного мистецтва, які знають, що цей  концерт принесе естетичну насолоду, змусить забути про всі негаразди і подарує надовго гарний настрій.
 

Чемпіонат з спортивного орієнтування зібрав майже 250 учасників

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я у мукачівському мікрорайоні Росвигово пройшов перший з цьогорічних обласних чемпіонатів зі спортивного орієнтуванні на спринтерських дистанціях, що зібрав майже 250 учасників з 13 команд Закарпаття.
 

"Собачий" притулок у Мукачеві вже четвертий місяць функціонує за благодійний кошт

Із фінансуванням єдиного на Закарпатті притулку для тварин, підконтрольному зоозахисникам, завжди були проблеми. І якщо минулорічного жовтня ситуація з надходженням сюди коштів більш- менш врегулювалася, то сьогодні, зважаючи на останні події в державі і спустошеність державної казни, Мукачівський «Центр контролю за тваринами» працює за благодійні внески от уже із січня.
 

Незручні питання до уряду стосовно антикризових законів

В минулий четвер Верховна Рада прийняла пропозиції два антикризових законопроекти внесених урядом. Першим вносились зміни до державного бюджету, іншим - в основному до Податкового кодексу. Обидва документи в сумі налічують понад 200 сторінок тексту та розрахунків.
 

СВОЄ СВЯТО АРТИСТИ МУКАЧІВСЬКОГО ТЕАТРУ ВІДЗНАЧИЛИ «СТОРІНКАМИ КОБЗАРЯ»

Як на мене, театралізована композиція за творами Т.Г.Шевченка «Сторінками Кобзаря» одна з кращих режисерських робіт Євгена Тищука. Режисер-постановник вибрав твори геніального провидця Тараса Шевченка як ілюстрацію до сьогодення України – агресію «братської» Росії. Просто моторошно було слухати поетичні рядки, написані майже 200 років тому,
 
Еще статьи...


Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Кофе для похудения
 • Разборка / Шроt Mercedes Vito 639
 • Автoзапчасти нoвые, б/у, атoразборка.
 • Помічник менеджера
 • Водій з власним авто
 • Водій-кур’єр
 • Кур’єр-консультант
 • Разборка / Шрот Mercedes Vito 639

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".