Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Пройшли XIV Малі Олімпійські ігри

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
У рамках Дня захисту дітей 1червня відбулися XIV Малі Олімпійські ігри серед дошкільнят. Двадцять п’ять команд з дошкільних навчальних закладів взяли участь у цих унікальних, не маючих аналогу в Україні змаганнях. Спортсмени змагалися в трьох номінаціях — стрибки в довжину, кидання м’яча на дальність, естафета.
Починаючи церемонію відкриття учасники змагань святковим маршем пройшли стадіоном на чолі з “олімпійськими богинями”
 
Баннер

Свято дитинства у Мукачівському Будинку школярів

Мукачівський Будинок школярів широко відомий своїми прекрасними традиціями, однією з яких є щорічний звіт творчих колективів закладу під символічною назвою «Дитинство в сонячних долонях», присвячениій Міжнародному Дню захисту дітей. Звітувати перед батьками та громадою міста для вихованців і педагогів закладу означає презентувати свої творчі досягнення та перемоги, здобуті за навчальний рік.
 

Семінар-нарада з питань попередження насильства у сім’ї

29 травня велика зала засідань приймала на семінарі-нараді з питань попередження насильства в сім’ї представників районних управлінь соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби в справах дітей. Нарада проводилась за наслідками візиту начальника відділу профілактики сімейного неблагополуччя
 

МІЙ ДІМ, МОЯ СІМ’Я, МОЯ УКРАЇНА

Мій дім, моя сім’я, моя Україна – це мрія кожної людини, це та мета, якій кожен з нас присвячує своє життя: збудувати теплий і затишний будинок, мати гарну велику сім’ю, жити в багатій країні, де кожному з нас гарантовано право на щасливе життя. І саме на таку тему учасники міської благодійної акції – виставки-продажу творчих робіт людей з особливими потребами  «Талант без обмежень…» малювали своїми теплими долонями картину
 

Конкретні кроки по розширенню міжнародної співпраці

Делегація Мукачева на чолі із заступником міського голови Ігорем Радишем відвідала сонячну Хорватську Республіку. Метою візиту було розширення існуючих партнерських зв’язків між Мукачевом та містом Паг (Задарська жупанія) та підписання угоди про партнерство, яка передбачає, зокрема, співробітництва між містами в сфері культури,
 

Прикордонне співробітництво – в дії

2 червня 2013 року в м. Банська Бистриця (Словаччина) відбулась робоча зустріч професійних  об’єднань індустрії  безпеки України  (Українська Федерація професіоналів безпеки в особі Закарпатського регіонального відділення, представлена Асоціацією приватних підприємств охорони "Закарпаття – Щит") і Словацької Палати особистої безпеки (SKSB).
 

ПЕРШИЙ КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Минулої суботи, 1 червня, відбулося найочікуваніша подія для мукачівської молоді – Свято випускників. Відкривали її за традицією випускники ліцез з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цього року атестати про повну середню освіту отримали 88 юнаків, а загалом за 13 років існування ліцею з його стін вийшло 1096 випускників. Викладачі, ліцеїсти та їх батьки, мукачівці переглянули відеоролик пам’яті першого начальника ліцею полковника Олександра Гальченка,
 

У СЕРЕДНЬОМУ ТА НИЖНЬОМУ ДВОРАХ ЗАМКУ ПАЛАНОК буде нарешті готельно-ресторанний комплекс

Мукачівську ЗОШ I-III ступенів № 16 буде реорганізовано в спеціалізовану ЗОШ № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Таке рішення ухвалено на 42-й сесії Мукачівської міської ради 6 скликання. Сесія затвердила звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Мукачівською міською радою та її виконавчим комітетом у 2012 році. (читайте на 6-й стор.), а також  рішення про порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого.
 

ДЕРЖБЮДЖЕТ БОРГУЄ МІСТУ З БАГАТЬОХ СТАТЕЙ,

а Держказначейство блокує власні кошти Мукачева
Ось у такій ситуації і доводиться виконувати законодавства щодо забезпечення державних гарантій і пільг пільгових категорій громадян. Про це йшлося в доповіді на засіданні виконкому міської ради начальника управління праці та соціального захисту населення Володимира Красновського. На сьогодні в державі є 28 категорій пільг з яких лише 15 забезпечуються з державного бюджету, решта – з місцевих.
 

НОВИЙ ПОРЯДОК ОЗДОРОВЛЕННЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому інформує, що Мінсоцполітики України розроблено новий Порядок оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - порядок), затверджений постановою Кабінетом Міністрів України  від 27 березня 2013р.. № 261.
Згідно даного порядку, організація оздоровлення постраждалих осіб та потерпілих дітей здійснюється Мінсоцполітики, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування ( далі - УПСЗН0 в межах повноважень.
Постраждалі особи та потерпілі діти забезпечуються такими путівками:
 
Еще статьи...


вся робота закарпаття

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".