Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта

КОНСТИТУЦІЯ ПИЛИПА ОРЛИКА – ПРЕДТЕЧА КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ. ЇЇ БУЛО ПРИЙНЯТО 300 РОКІВ ТОМУ.

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Часто ми забуваємо, що ми, українці є європейською нацією, яка завжди дягнулася у своєму розвітку на Захід, хоча доля іноді розпоряджалася інакше. А тому ця нація нерідко була здатна народити політика західного типу, якій міг би провести свою націю до Європи не через “вікно”, а широкою дорогою своєчасного прогресу.
В славетному ряду таких людей стоїть гетьман Пилип Орлик, автор першого у світі конституційного твору. Це був один із найвидатніших діячів ХVІІ-ХVІІІ ст., самовідданий український патріот, який все життя присвятив боротьбі за незалежність України.

 
Баннер

ВІДНОВЛЕНО ПУНКТИ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

У Мукачеві відновлено роботу трьох нічних пунктів охорони громадського порядку. Це, насамперед, має полегшити громадянам процедуру звернення серед ночі у правоохоронні органи. Адже пункти працюватимуть у віддалених від центральної частини міста мікрорайонах: Підгоряни (вул. Індустріальна, 39/27), Росвигово (вул. Росвигівська, 26/1), Паланок (вул.Окружна, 26). Працівники міськвідділу міліції, які чергуватимуть у цих нічних пунктах охорони громадського порядку, мають спеціальні засоби для безпечного несення служби. До роботи цих пунктів...

 

Екс-мукачівка посіла 5 місце на чемпіонаті з велоорієнтування

У містечку Карангуейра, що знаходиться неподалік атлантичного побережжя Португалії, пройшов відкритий національний чемпіонат з MTBO – спортивного орієнтування на велосипедах. Серед 328 учасників були і представники найсильніших європейських збірних – команд Данії, Росії, Фінляндії, Франції, а також з Італії, Канади і, єдина, українка – колишня мукачівка Анна Телякевич, що зараз виступає в одному з найкращих клубів Данії «Фарумі». На 23-кілометровій трасі, що проходила через 12 контрольних пунктів (набір висоти 600 метрів), наша землячка...

 

ВИЙШОВ ПЕРЕМОЖЦЕМ У 17 ПОВІТРЯНИХ БОЯХ

Місто Мукачево з давніх-давен славиться видатними художниками, музикантами, просвітителями, істориками, яких визнає світ. Є і в наш час люди, заслужені в різних областях знань і занять, які на виду. Але поряд з ними трудяться скромні люди, руками яких створені основні блага сьогодення – збудовані красиві будинки, заводи, школи і лікарні. Вимощені вічними коцками вулиці. Сплетені в чудернацькі візерунки ковані огорожі старого і нового міста. Посаджені різноманітні дерева і квіти на з любов’ю прикрашених клумбах, котрі милують око літньої днини і не дають спокою туристам. Засаджені особисті дворики і плантації виноградниками, з якого восени виготовляють іскристе пахуче вино.

Тисячі простих людей, як звали нас раніше, а тепер кличуть новими видуманими ерзац-назвами – пересічний громадянин, малий українець чи ще екстравагантніше – член електорату – кожний день сумлінно виконують свою роботу, котра із-за різних обставин стала їх головним

 

ВАСИЛЬ ПАГИРЯ – ПЕРШИЙ ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ ЙОСИПА ТЕРЕЛІ

Торік у Канаді на 66-му році життя відійшов у Вічність один з найвідоміших українських правозахисників, уродженець села Келечин Міжгірського району Йосип Тереля. Він не мирився з радянською владою й за це 23 роки провів у гулагівських таборах. В січні 1988 року разом з дружиною і трьома дітьми був вигнаний з України. Політичний притулок їм надала Канада. У Канаді Йосип Тереля заснував видавництво, в якому видавав журнали «Хрест» та «Монархія і Україна», відновив журнали «Воля і Батьківщина», «Назарет», у видавництві побачило також десятки книг. Йосип Тереля був учасником багатьох Міжнародних конгресів, конференцій, симпозіумів, читав лекції у католицьких університетах, особисто зустрічався з Папою Римським Іваном-Павлом II. Як писали його сучасники: Йосип Тереля – «ходячий апостол», проводив місіонерську діяльність в країнах Європи, Азії, Африки, Північній та Південній Америках. Про нього знято...

 

День Победы!

Сегодня особенный день! 65 лет прошло с тех пор как наши деды и прадеды освободили нас от гнета фашистской Германии!
Дорогие наши ветераны! Администрация сайта от всего сердца поздравляет Вас с вашим праздником! Только благодаря Вам у нас сегодня есть мир и спокойствие в сердцах!
Мы желаем Вам крепкого здоровья и долголетия и пусть Ваши внуки гордятся Вами так как это делаем мы!
Низкий Вам поклон!

 

ФІНІШНА ПРЯМА У НВК «ГАРМОНІЯ»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Здійснюючи процес фізичного виховання, ми повинні пам’ятати, що формуємо тих, хто покликаний змінювати існуюче буття, тому виховання не повинно наслідувати лише тенденції існуючого сьогодення, воно повинно орієнтуватись на найближче майбутнє, в якому будуть жити наші учні. Сьогодення об’єктивно ставить низку вимог до особистих якостей вчителя та учня, здатних успішно функціонувати в сучасних умовах. В навчально- виховному комплексі «Гармонія» було проведено загальношкільна спартакіада серед учнів 5-11 класів.

 

І ВІДКРИЛИ НОВИЙ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Чи не найкраще в Мукачеві функціонує інфраструктура організації дозвілля дітей та підлітків неподалік універсаму «Черемшина». У цьому мікрорайоні на Першотравневій набережній для них за сприяння почесного громадянина Мукачева Віктора Балоги раніше спорудили багатофункціональний спортивний майданчик. Далі більше. На самій набережній перед згадуваним продовольчим центром облаштували спортивний майданчик, де підлітки залюбки проводять вільний час в командних іграх – міні-футболі, гандболі або баскетболі. Добрі починання відомих мукачівців продовжили минулої суботи працівники одного з новостворених відділень «Дельта-банку». Вони спорудили тут новий гральний майданчик.

 

Іудейська релігійна громада Мукачева відзначила свято Великої Перемоги

Уже традиційно 10 травня за ініціативи голови іудейської релігійної громади міста Мукачева Абрагама Лейбовича та голови єврейської групи ветеранів Великої Вітчизняної війни Петра Піпи-Черняхівського відбуваються зустрічі, на яких вшановуються ветерани Великої Вітчизняної війни, згадуються пережите лихоліття, бойові побратими, радість перемог та гіркота втрат. 65–річниця Перемога – це велике свято для присутніх на зустрічі Григорія Дорфмана, Петра Піпи-Черняхівського, Якова Флайшера, Нюсі Грос та її сестри Ханни Шифрис, Ернеста Відера та інших, які зі зброєю у руках захищали Батьківщину, які пройшли через жахіття гетто та концтаборів, через сталінські ГУЛАГи і тих, хто зростав під мирним небом, не пізнавши страхіть найкривавішої за усі часи війни.

 

ПЕРШОТРАВЕНЬ І СЬОГОДНІ ДЛЯ НАС СВЯТО

Першотравень видався погожим, сонячним днем. О 10-й ранку до центральної площі пройшли з червоними прапорами чоловік тридцять представників лівих сил Мукачева. А загалом у Першотравневих святах по всій Україні взяли участь понад 267 тисяч людей. Цього дня відбулося більше 820 культурно-видовищах, спортивних, розважальних акцій та політичних заходів у 510 населених пунктах усіх регіонів України, крім Тернопільської області. Найчисленнішими були заходи у Криму, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях. МВС наголошує, що грубих порушень громадського порядку 1 травня не було. У Сімферополі в ході з нагоди 1 Травня взяли участь близько 30 тис. людей, у Києві – майже 7 тисяч прибічників лівих сил та представників Федерації профспілок.

 
 • «
 •  Первая 
 •  Предыдущая 
 •  51 
 •  52 
 •  53 
 •  54 
 •  55 
 •  56 
 •  Следующая 
 •  Последняя 
 • »


вся робота закарпаття

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".