Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта

ОБЛАСНИЙ ОГЛЯД МУЗЕЇВ

18 травня - професійне свято усіх працівників музеїв. Саме завдяки цим людям ми маємо змогу на власні очі побачити історичну та культурну спадщину, що дісталася нам від наших пращурів, і яку ми ретельно оберігаємо. Завдячуючи всім працівникам музеїв, створена  своєрідна «машина часу», яка дає змогу хоча б на декілька хвилин перенести кожного з нас у світ прадавніх історій та легенд.
Вперше ми, учасники ради музею ім.Ю.Мейгеша ЗОШ №6 брали
 
Баннер

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ

У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Константинополя вчених проповідників. І вже наступного року імператор Михайло та патріарх Фотій посилають братів Костянтина (Кирила) та Мефодія в Моравію. Так про це згадує патріарх Фотій в своєму окружному посланні: «Недавно руси-русини напали на наш груд (Константинополь) на 200 малих кораблях. Божа Мати спасла град і велика буря поперевертала кораблі язичників, які в страхові повернулися додому, а вже скоро руси-русини запросили проповідників і ми їм послали єпископа Мефедія та священика Кирила і вони, русини стали
 

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ НАШИХ НІМЕЦЬКИХ ДРУЗІВ

Німецьке місто Пфальц вже майже 20 років підтримує дружні зв’язки із закарпатським містом над Латорицею. Не перелічити добрих справ, які наші німецькі друзі зробили для мукачівців і мешканців краю. Минулого понеділка представницька делегація Пфальца прибула до Мукачева із дружнім візитом. У міській Ратуші дорогих гостей привітав перший заступник міського голови Ернест Нусер, який висловив щиру вдячність владі і громаді Пфальца за багаторічну дружбу
 

МІСТО-ПОБРАТИМ ЇГЛАВА АКТИВІЗУЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

У великому залі Мукачівської Ратуші голова обласної ради Іван Балога та Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл провели офіційну зустріч з делегацією краю Височина (Чеська Республіка). У складі чеської делегації гетьман краю Височина Їржі Бєгоунек,  міський голова Їглави Ярослав Вимазал, депутати місцевої ради – загалом майже 60 представників місцевого самоврядування.
Вступним словом зустріч відкрив мер Мукачева Золтан Ленд’єл. Відтак його перший заступник Ернест Нусер розповів,
 

Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання правопорядок забезпечуватимуть мукачівські правоохоронці

У Мукачеві проведено нараду відповідальних за пункти тестування під час зовнішнього незалежного оцінювання управління освіти Мукачівської  міської ради спільно із заступником начальника міськвідділу міліції Володимиром Ганьковичем та начальником сектору охорони громадського порядку Василем Пауком.
На території міста визначено 5 пунктів тестування,
 

ФІНЛЯНДІЯ ЙДЕ ДО НАС

ПОЗАТОРІК У Мукачеві відбулася гучна презентація ТзОВ «РКС Груп Україна», інвестувала який потужна фінська фірма. Планувалося, що підприємство стане одним з найпотужніших у місті над Латорицею. А потім фіни чомусь охололи до цього проекту, хоч вже і викупили землю під завод. Зрештою, є сподівання, що вони повернуться і втілять у життя свої першочергові плани. На разі нині на підприємстві працює майже дві сотні працівників. Про це на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Ар’я Макконен
 

І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ

«Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»
Днями в Мукачівському відділені «Укрпошти» відбулася презентація нового Всеукраїнського проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». На урочисту подію були запрошені міський голова Золтан Ленд’єл  та директор Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Ростов.
Микола Ростов привітав присутніх з такою радісною та довгоочікуваною подією, адже на сьогодні в пілотному проекті «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»
 

МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК

Відкривати величну програму святкування Днів Мукачева, якому виповнилося 1119 років випало його найменшим мешканцям – вихованцям дошкільних навчальних закладів чудовим гала-концертом у міському Будинку культури у рамках фестивалю «Таланти твої, Україно». Діточки радували чудовими піснями, гарними танцями.
Того ж п’ятничного дня, 17 травня, в Греко-католицькому  Успенському соборі Мукачева відбувся концерт духовної музики «Величая, величаю  Тя, Господи»
 

ДІТИ-СИРОТИ ПІД ОСОБЛИВИМ ЗАХИСТОМ ДЕРЖАВИ

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, завжди були під особливим захистом держави – для них передбачено повне державне забезпечення, безкоштовне оздоровлення, пільги при зарахуванні на навчання, влаштуванні на роботу.
Але основним залишається питання влаштування дітей, які залишились без піклування батьків, до сімейних форм виховання: під опіку/піклування, в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.  
Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які
 

ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ

На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужгород – В.Німецьке) за підтримки АППО "Закарпаття-Щит" у рамках заходів Дня Добросусідства було проведено зустріч громадських антифашистських організацій Всеукраїнський союз учасників війни (Закарпатська область) та Словацький союз антифашистських борців на чолі з П.Січкарем, керівників обласних організацій м. Кошице (Я.Діанічка), м. Пряшів (М.Сидор).
 
Еще статьи...
 • ДВА ТАКИХ РІЗНИХ ТАЙМИ
 • На старті юні баскетболісти
 • Самий швидкий та прудкий мукачівець
 • ВЕЛОПРОБІГ МІСЦЯМИ БОЙОВОЇ СЛАВИ
 • ІНФОРМАЦІЯ про роботу спостережної комісії за період з січня 2012 року по травень 2013 року (включно)
 • ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ
 • НЕЗАБУТНІ
 • І настав один із найвеличніших днів – 9 травня
 • Фестиваль-конкурс виконавців військово-патріотичної пісні «Сурми звитяги»
 • У Мукачеві пройшли обласні змагання з Шотокан карате
 • МУКАЧІВЦІ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ОБЛАСТІ ДРУГЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ
 • МІЛІЦІЯ ЗАКЛИКАЄ МУКАЧІВЦІВ ЗДАВАТИ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ
 • Незабутня розмова з моїм дідусем
 • Виступили у фіналі на Міжнародному конкурсі у Кошіцах
 • 15-річчю баскетбольного клубу ветеранів «Імпульс» присвячується
 • Мукачівські каратисти завоювали на чемпіонаті України 9 нагород
 • Поетично-музична зустріч
 • Ювілейний концерт "З народних джерел" зібрав шанувальників
 • Мукачівський "Первоцвіт" прибирав територію Шипки
 • Підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС – всі «за»


вся робота закарпаття

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".