Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ДВА ТАКИХ РІЗНИХ ТАЙМИ

у  фіналі Кубку Закарпаття з футболу сезону-2013
Гра за сучасними правилами  на трав’яній площині прямокутного поля певного розміру на протязі двох періодів по 45 хвилин (одинадцять на одинадцять гравців) і повинна визначати переможця двобою. Та не так сталося 9 травня під час проведення на стадіоні смт. Кольчино фінальної частини Кубку Закарпаття сезону-2013. Та викладемо все по-порядку. У боротьбу за цей престижний трофей вступили 32 команди з районів та міст нашого краю. Змагання проведено в п’ять етапів. До фіналу спромоглися пробитись
 
Баннер

На старті юні баскетболісти

Все менше залишається часу до того дня, коли ветерани Мукачівського міського баскетбольного клубу „Імпульс” будуть відмічати 15-річчя створення свого клубу. За свою небагату спортивну історію активісти клубу провели 281 баскетбольний захід, у яких активну участь взяли 8029 чоловік. У роботі клубу одним з головних напрямків є пропаганда баскетболу, здорового способу життя, організація культурного відпочинку серед дітей та школярів нашого краю.
 

Самий швидкий та прудкий мукачівець

Цікаво, чи в когось виникали питання з приводу, скажімо, хто із мешканців нашого міста самий сильний, чи найважкий, низький, високий і т.д? Яку систему пошуку відповідей на них застосовувати? Який би був отриманий результат та чи був би він оприлюднений? І, взагалі, чи потрібна ця інформація?
Зваживши все «за» та «проти», однозначної відповіді дати не можу. Але з достатньою долею ймовірності спробую стверджувати, що в категорії «самий сильний» головними фігурантами мабуть є відомий пауєрліфтингіст Іван Дрогобецький та чемпіон України з боротьби сумо Євген Жеребак.
 

ВЕЛОПРОБІГ МІСЦЯМИ БОЙОВОЇ СЛАВИ

Під час травневих канікул група орієнтувальників з мукачівського клубу спортивного орієнтування "Товариш" здійснила велоподорож по наймальовничішій частині Закарпатської низовини, що займає південно-західну окраїну Закарпаття та південно-східний кут Словацької Республіки. Це досить незвичайна територія. На невеликій площі тут зосереджена така кількість різноманітних природних комплексів, скільки не завжди знайдеш на території набагато більших країн.
 

ІНФОРМАЦІЯ про роботу спостережної комісії за період з січня 2012 року по травень 2013 року (включно)

При виконавчому комітеті Мукачівської міської ради діє спостережна комісія, до складу якої входить 15 осіб. Серед них голова комісії, секретар та 13 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення «Про спостережні комісії», що затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 1042 від 10 листопада 2010 року. До її складу входять представники благодійних та громадських організацій, посадові особи виконавчого комітету Мукачівської міської ради та соціальних служб. Основним завданням спостережної комісії є:
 

ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ

Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 
Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад» Антоній Екшмідт, на сьогодні профком займається двома основними питаннями – це літній відпочинок працівників та членів їхніх сімей і фізкультурно-масова робота.  
– На даний час, каже він, – я вирішую питання, як буде здійснюватись доставка працівників заводу автобусами до бази відпочинку в  Новофедорівці на Кримському узбережжі біля самого Чорного моря. А також узгоджую питання з київським заводом "Електронприлад", бо база відпочинку належить їм,
 

НЕЗАБУТНІ

Нарешті настав цей день – 9 травня. Це день пам’яті про Велику Перемогу, про страшні втрати, про беззастережну хоробрість людей, які йшли на фронт, віддаючи власне життя за рідну землю. Тому ми, юне покоління, маємо завжди пам’ятати про цю історичну подію. Майже у кожного в родині були або ще є люди, які пройшли дорогами Великої Вітчизняної війни. Гордість нашої сім’ї – це мій прадід Цабик Пилип Єремійович та його дружина Ганна Григорівна. Детальніше про них я дізналася у своєї бабусі,
 

І настав один із найвеличніших днів – 9 травня

День Перемоги, яким ми безмежно пишаємося,  ввійшов у нашу історію. Ця перемога забезпечила нам щасливе сьогодні. Напевно, у кожного в родині є люди, які були учасниками Другої світової війни, але щороку їх стає все менше й менше.  В моїй сім’ї ще залишилася наша гордість – прабабуся Короленко Марія Назарівна, яка пережила ті скрутні та жахливі часи. Напередодні 9 травня я вирішила взяти в неї інтерв’ю.
 

Фестиваль-конкурс виконавців військово-патріотичної пісні «Сурми звитяги»

Фестиваль-конкурс виконавців військово-патріотичної пісні «Сурми звитяги», фінальний етап якого традиційно приурочений до Дня Перемоги, нагадує нам про ті буремні воєнні роки, про героїв, які своїми грудьми зупинили фашизм.
Засновниками та організаторами фестивалю є Мукачівський Будинок школярів, Управління освіти Мукачівського міськвиконкому, відділ у справах молоді і спорту та Мукачівська міськрайонна організація Товариства Сприяння Оборони України.
 

У Мукачеві пройшли обласні змагання з Шотокан карате

У дні цвітіння сакур традиційно Мукачево приймає учасників змагань з японського бойового мистецтва карате.
Спортсмени змагались у трьох розділах программи, демонструючи свої вміння та навички на двох спеціалізованих площадках. Як і завжди на змаганнях такого рівню юнаки та дівчата
 
Еще статьи...


вся робота закарпаття

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".