Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Представили Україну на Міжнародному фестивалі у Франції

З 2 по 14 серпня 2013 року хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Волонтира з великим успіхом представив Україну на XXIV Міжнародному фестивалі молодіжних оркестрів і хорів «Eurochestries» в Шаренте-Марітіме, у Франції.
 
Баннер

Мукачівці насолоджувались патріотичною піснею в центрі міста

У рамках загальноміських масових заходів, присвячених Дню Незалежності України, в дворі Мукачівської дитячої художньої школи ім. Мункачі проходив концерт патріотичної пісні.
В концерті взяли участь учасники народного хору «Ліра» міського Будинку культури та аматорського хорового колективу «Відгомін» міського осередку об’єднання «Союз українок» та Мукачівського міського об’єднання Всеукраїнського  товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. У їх виконанні прозвучали загальновідомі народні пісні, такі як "О, Маріє, Мати Божа", "Ой у лузі червона калина" та ін.
 

СІМ РАЗІВ ВІДМІР…

Недавно в деяких місцевих ЗМІ було опубліковано фоторепортаж  про буцімто незаконну «прихватизацію» охоронних земель Мукачівського водозабору, підготовлений за свідченнями якогось інформатора. Зрозуміло, що в цього інформатора могли бути якісь свої інтереси. Але автори фоторепортажу мали б перевірити всі «за» і «проти», вислухати і більш поінформованих людей. Оскільки вони цього не зробили й подали однобічну інформацію, то
 

ДОПОМОГА ЛЮДЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО

У рамках загальноміських масових заходів, присвячених Дню Незалежності України, в мукачівському Замку "Паланок" пройшла виставка творів мистецтва людей з особливими потребами та аукціон робіт професійних митців Закарпаття «В родині єдиній», спрямовані на висвітлення творчого потенціалу та допомогу людям з особливими потребами.
 

ПОЕТИЧНЕ КАРАОКЕ «НИНІ СВЯТО НАШОГО НАРОДУ»

Любов до Батьківщини в ці дні об’єднує людей різних поколінь, віросповідань та політичних поглядів, пише Тетяна Туряниця, провідний бібліотекар сектору краєзнавства Мукачівської міської ЦБ ім. О. Духновича. Цікава і неординарна подія з нагоди Дня Незалежності відбулася 21 серпня і В Мукачівській центральній міській бібліотеці ім. О. Духновича.
 

Мукачево збирає тисячі православних та греко-католицьких вірян

Мукачево збирає тисячі православних та греко-католицьких вірян Закарпаття на святкову літургію, присвячену Успінню Пресвятої Богородиці.
 

Управління міського господарства звітує про проведену роботу комунальними підприємствами за 7 місяців поточного року

З початку року силами комунальних та приватних підприємств міста проведено наступні роботи. Дорожними організаціями  за сім місяців поточного року виконано роботи по ямковому та поточному ремонту вул. Ужгородська, Миру, Валенберга, Г.Ленінграда, Ромжі, К.Бєляєва, Шевченка, Достоєвського, В.Стуса, І.Зріні, Пушкіна, Фурманова, Ш.Пака, Грушевського, Одеська, Лисенка, Підгорянська, Парканія, Мельнична, Закарпатська, Л.Толстого, Токаря, Єсеніна, Гоголя, Ак.Морозова, Д.Галицького, Лучкая, Невського, Драгоманова, Франка, Окружна, Парканія, Мічуріна, Ген.Петрова, Берегівська, Петефі, Червоноармійська. Завершено реконструкцію перехресть Ужгородська - Карпенка-Карого та перехрестя Матросова-Ак.Морозова-Кооперативна із влаштуванням кругових розв’язок.
 

Соціально-економічне становище Мукачева за січень–червень 2013 року

Промисловість. За підсумками І півріччя п.р. промисловими підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму  540,2 млн.грн., питома вага якої в загальнообласному обсязі реалізації склала 12,4%.
Будівництво. Усіма забудовниками міста протягом січня–червня п.р. прийнято в експлуатацію 13,9 тис. м2  житла, що склало 77,0% від обсягів відповідного періоду 2012р. Питома вага міста в загальному обсязі прийнятого в експлуатацію в області житла склала 8,2%.
 

Бережіть житло та здоров’я від вогню

Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж та надзвичайних подій трапляється у житловому секторі громадян.
Це вказує про недостатній рівень знань людьми правил пожежної безпеки, елементарну необережність та халатність по відношенню до правил безпеки життєдіяльності. Основними причинами пожеж, що стаються в житловому секторі, є порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромереж і електропобутових приладів,
 

ДОСЯГНУТО ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Підбиваючи підсумки першого півріччя 2013 року, хотілося б зазначити, що прокуратурою міста, загалом, досягнуто позитивних результатів щодо додержання законності, боротьби зі злочинністю та правопорушеннями в місті Мукачево.
З прийняттям нового Кримінального процесуального кодексу України створено законодавчу основу сучасного кримінального судочинства європейського зразка, що стало важливим кроком на шляху розбудови України як правової держави.
 
Еще статьи...


Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".