Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Оксана Данько працювати в міліції хотіла з дитинства

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Після закінчення школи дівчина вступила до Черкаського педагогічного університету на психологічний факультет. А в 1997 році прийшла працювати в міліцію. Водночас здобувала юридичний фах у Київській академії МВС.
Професія слідчого – одна з найбільш складних серед інших спеціальностей, пов’язаних із роботою в юриспруденції та  органах правопорядку. Про неї більшість людей знає з
 
Баннер

Виконком І ЗНОВУ ПРО «ТІНЬОВУ» ЕКОНОМІКУ

Про забезпечення надходжень податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів на вівторковому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради зробив повідомлення заступник начальника ОДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області Володимир Куп’як. Він, зокрема, розповів про податкові надходження за 5 місяців поточного року,
 

Гармонійне поєднання відпочинку дітей з організованим змістовним дозвіллям

Запорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Екологічні, економічні, соціальні проблеми в суспільстві зумовлюють негативну тенденцію до погіршення фізичного, морального, психічного стану громадян України. Важливим стає питання організації відпочинку та оздоровлення дітей як невід’ємної складової політики нашої держави.
 

Літній відпочинок в Будинку школярів

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Ще один навчальний рік в Мукачівському Будинку школярів, насичений подіями та досягненнями, добіг до кінця. Та навіть влітку не завмирає життя в нашому закладі. Протягом червня школярі, які відвідували літні шкільні табори відпочинку при ЗОШ № 2; 4; 6; 11; 16; 20, мали змогу приєднатися до веселих розваг, запропонованих у Будинку школярів.
 

Звернення до мешканців Закарпаття

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У зв'язку з початком літнього туристичного сезону в 2014 році співробітники Державної прикордонної служби України очікують на зростання бажаючих виїхати на відпочинок як за межі України так і до України. Не є виключенням і пункти пропуску на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону.
 

Права інвалідів з розумовою відсталістю

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Відбувся навчальний семінар «Права інвалідів з розумовою відсталістю» для представників осіб із інтелектуальними проблемами Мукачівського міського товариства «Інваліди дитинства» в приміщенні Центральної міської бібліотеки. У ньому взяли участь представники міського та районного управлінь соцзахисту,  відділу у справах молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому,
 

Правоохоронці організували навчання для громадських активістів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Під час прийому громадян у м.Мукачеві начальник Управління МВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич з сільським головою с.Дерцен обговорили можливість надання правоохоронцями консультації та проведення навчання для членів громадського формування. Цими  днями така зустріч відбулась  у с.Дерцен.
 

За пограбунок касира підприємтва мукачівця засуджено до 4 років позбавлення волі

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
За грабіж поєднаний з насильством Мукачівський міськрайонний суд засудив мукачівця до 4 років позбавлення волі з призначенням випробувального терміну – 2 роки.
Наприкінці березня цього року засоби масової інформації повідомляли, що небайдужі громадяни «на гарячому» затримали грабіжника, який штовхнувши на землю жінку,  вирвав від неї  сумку,  в якій були гроші підприємства у сумі більше 11 тисяч гривень.
 

Олександр Цепурдей: Спортивне орієнтування на Закарпатті переживає зараз складний період

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Один з найвідоміших тренерів зі спортивного орієнтування в Закарпатті Олександр Цепурдей розповів про себе, свої перемоги та поразки, а також про перспективи розвитку цього виду спорту в регіоні.
– Розкажіть детальніше про історію закарпатського орієнтування. Хто, коли, як?
– З початком 80-х орієнтування Закарпаття вступило в період становлення. Головним чином це пов’язано з приходом у 1981 році на посаду директора обласної станції юних туристів (зараз ця установа має назву Закарпатський центр туризму і спорту учнівської молоді)
 

ПРИРОДА ПЛАКАЛА РАЗОМ З ВИПУСКНИКАМИ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Закінчення школи – подія і радісна, і сумна. Тому свято останнього дзвоника в навчальних закладах міста, а відтак і недільний Бал випускників на центральній площі пройшли під дощем. Втім, таке протягом останніх років траплялося часто, що однак не завадило урочистостям.
 
Еще статьи...


ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".