Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Консультації СТРАХОВИЙ СТАЖ ПРИ ВІДПУСТЦІ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ

СТРАХОВИЙ СТАЖ ПРИ ВІДПУСТЦІ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
З 01.07.2013  набрав чинності Закон України № 231-VI від 14.05.2013 року «Про внесення змін до деяких Законів щодо призначення та індексації пенсії”, а саме: починаючи з 1 липня в базу нарахування єдиного соціального внеску входять суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами.
Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається застрахованій особі у розмірі 100% від середньої заробітної плати, незалежно від страхового стажу. Вона виплачується за весь період відпустки і триває 70 календарних днів до пологів і  56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей — 70) календарних днів після пологів. Жінкам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомога по вагітності та пологах виплачується за 180 календарних днів зазначеної відпустки (90 — до пологів і 90 – після). Розмір допомоги обчислюється сумарно та надається застрахованій особі в повному обсязі незалежно від кількості днів відпустки, фактично використаних до пологів. Підставою для нарахування й виплати допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами є належним чином оформлений листок непрацездатності. Рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією із соціального страхування, що створюється на підприємстві.
Фінансування виплати допомоги по вагітності та пологах в повному обсязі проводить Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Нарахований додатково єдиний соціальний внесок у розмірі 33,2% сплачує роботодавець за рахунок власних коштів та 2% утримується з працівника.
Розмір ставки єдиного соціального внеску визначається за таким же принципом, як і звичайні лікарняні. Так само, як в ситуації з лікарняними листами, сума нарахованого та утриманого єдиного соціального внеску відображається в бухгалтерському обліку.
Відповідно, період перебування у відпустці з цієї причини буде враховуватися в страховий стаж.
Оскільки до першого липня внески не нараховувались та не сплачувались, страховий пенсійний стаж за цей період не зараховувався.. Цим нововведенням ліквідувалась законодавча прогалина, яка була до цього часу.
Управління праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради
 
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...
Привітали ветерана і мукачівські правоохоронці  - Ветерану Великої Вітчизняної війни і органів внутрішн...
Вічна слава визволителям нашого міста! - Велелюдним мітингом на площі Миру з покладанням вінкі�...

Наша кнопка