Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Маленька дівчинка з великим талантом

Маленька дівчинка з великим талантом

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулого тижня в Києві відбувся ІІІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича – нашого земляка, всесвітньовідомого українського композитора і музичного діяча, лауреата Шевченківської премії, завідувача кафедри Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, почесного голови Національної спілки композиторів України.
У конкурсі взяли участь молоді, талановиті виконавці з різних міст нашої України, а також з Білорусії, Кореї, Китаю, Італії, Іспанії та інші. А наше місто представила на конкурсі вихованка Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2  Олександра Макарова. Ця талановита дівчинка своєю наполегливістю досягла за останні роки навчання у школі, де займається по класу фортепіано та по класу ксилофону високих результатів.
На ІІІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича Олександра Макарова отримує диплом І ступеню по класу ксилофону, Диплом ІІІ ступеню по класу фортепіано та Диплом ІІІ ступеню в номінації «Фортепіано з оркестром». І за цією перемогою стоїть величезна кропітка робота не тільки Олександри, а й її викладачів: Магдалини Козуб та Олени Перести, які отримали окремі Подяки за високий рівень професійної підготовки учня до конкурсу.
Виконання складної програми було достойно оцінене високим журі, а диригент Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України М.В.Лисенко, нащадок відомого українського композитора, в супроводі якого виступала Олександра, ласкаво назвав її «маленьким Моцартом у Мукачеві».
З перемогою учасників конкурсу привітали: голова журі Є.Станкович, віце-прем’єр-міністр України – Міністр культури України В.А.Кириленко, Президент Національного Музичного Комітету України Міжнародної Музичної Ради А.Авдієвський, ректор Київського національного університету ім.Т.Шевченка Л.В.Губерський, які зазначили, що такий конкурс і надалі примножуватиме творчий потенціал української нації, здійснюватиме важливий внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва. І нехай побільше маленьких «Моцартів» зростає в кожній мистецькій школі нашої співочої України.
Лаврентина Гайдукевич, завідувач музично-теоретичних дисциплін ДШМ № 2
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".