Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Юна мукачівка Чорі Альбіна - фіналістка Міжнародного фортепіанного конкурсу

Юна мукачівка Чорі Альбіна - фіналістка Міжнародного фортепіанного конкурсу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Учениця 5-го класу Мукачівської ДШМ №1 ім. С. Мартона  Чорі Альбіна (клас викладача Гончарової К.В.) стала фіналісткою Міжнародного фортепіанного конкурсу ім.Петера Топерцера в м.Кошіце (Словаччина). Конкурс проходить раз на два роки, у чотирьох  вікових категоріях. Метою конкурсу є підтримка талановитих дітей і надання їм можливості виступати у відомих концертних залах Європи. Адже цей конкурс є членом Міжнародної організації EMCY (Europian Union of Music Competition for Youth), що забезпечує високий рівень конкурсу і надає підтримку у подальшому навчанні і виконавському зростанні переможцям, організовуючи їм концертні турне та записи.
В цьому році в конкурсі брали участь виконавці з 16 країн Європи і Азії: Австрії, Німеччини, Великобританії, Італії, Китаю, Литви, України, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Польщі, Білорусії, Чехії, Словаччини, Росії, Сербії.
Конкурс проходив у два тури: перший тур - твори епохи барокко і романтизму, другий - класицизм і сучасні твори. Чорі Альбіна виконувала у першому турі Фантазію Баха до-мінор, BWV 906, ноктюрн Шопена до-дієз мінор та "Пестрые страницы", №5 Шумана. У другомі турі-дві сонати Моцарта (№12, Фа-мажор,KV  332,1  част. та №4 Мі-бемоль мажор,KV 282,3 част.) та "Стрімкий потік" Сільванського.
Конкурс оцінювало журі, яке складалося з відомих піаністів, викладачів музичних академій і консерваторій з Японії, Чехії, Польщі, Словаччини, Росії, Угорщини та Болгарії.
Вітаємо фіналістку конкурсу Чорі Альбіну та бажаємо їй великих досягнень у мистецтві фортепіанної гри, успіхів і натхнення!
Каріна Гончарова, викладач фортепіано Мукачівської ДШМ №1 ім.С.Мартона
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".