Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки

На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову вудку (найбільший улов), майстер клас з приготування та конкурс на найсмачнішу рибну юшку. 11 липня, напередодні дня рибалки, з ініціативи ГО «Молодіжні Ініціативи Закарпаття», сприянні ради спортивних товариств міста Мукачева та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Мукачівської міської ради на набережній ріки Латориця пройде фестиваль риболовлі та рибної юшки.
У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову вудку (найбільший улов), майстер клас з приготування та конкурс на найсмачнішу рибну юшку.
Організатори мають на меті популяризувати риболовлю як корисне проведення дозвілля, наладити контакти між любителями риболовлі, та гарно провести час на природі у теплій компанії за тарілкою смачнючої рибної юшки.
Реєстрація та жеребкування на змагання з рибної ловлі почнеться з 7.30, старт змагань з 8.00, підбиття підсумків об 11.00. До змагань допускаються рибаки з однією вудочкою на один гачок. Наживка довільна. Початок конкурсу з приготування рибної юшки з 11.30, підбиття підсумків о 13.30. Організатори забезпечують учасників столами, рибою, обладнаними костровими місцями (без триноги під котел) та дровами.
Обов’язкова попередня реєстрація за телефоном (050) 075-99-20 . Подробиці проведення конкурсу можна дізнатися за тим же номером, повідомляють організатори.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".