Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня

До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

стратегічне післяпроектне планування та передкінцеві підсумки проекту «Просування політичного діалогу між українськими НДО та виконавчою владою з питань адміністративних послуг для осіб з інтелектуальною недостатністю» за фінансової підтримки Європейського Союзу

обговорення Рекомендацій Україні від Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю (вересень 2015)

дискусія «гідність у психічному здоров’ї» (рекомендації ВООЗ на 2015)

ПРЕС-АНОНС

8-9 жовтня 2015 року у готелі «Турист», м. Київ (вул. Р.Окіпної, 2, початок о 10.00) відбудеться Всеукраїнська нарада "Виконання Конвенції ООН про права інвалідів в сучасних умовах"1. Організатор заходу – Всеукраїнська громадська організація «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» спільно з Мінсоцполітики.

Усього в Україні на обліку перебувають близько 230 тисяч громадян з розумовою відсталістю (РВ), з них 96 127 осіб визнано інвалідами (МОЗ). Дані Мінсоцполітики: понад 32 тисяч дорослих визнано недієздатними та призначено опіку, понад 34 тисячі осіб поміщено до інтернатів (місць позбавлення волі) через психіатричні діагнози. Ратифікована Конвенція ООН про права інвалідів (далі – КПІ) зобов’язує державу визнавати усіх осіб з інвалідністю рівними перед законом і суб’єктами права – включно й тих, котрі не розуміють значення своїх дій і не можуть керувати ними. Відтак, ООН негативно оцінює порушення Україною прав осіб з інвалідністю внаслідок психіатричних діагнозів за такими статтями КПІ: стаття 5 (рівність і недискримінація), 12 (рівність перед законом), 13 (доступ до правосуддя), 14 (позбавлення волі на підставі інвалідності), 17 (захист особистої цілісності), 19 (самостійний спосіб життя й залучення до місцевої спільноти, вибір місця проживання), 23 (право на сім’ю), 24 (право на освіту), 27 (право на роботу), 28 (право на соціальний захист, доступ до послуг), 29 (право голосу).

У заході візьмуть участь біля 200 осіб – представники Євросоюзу, біля 100 НДО, Секретаріату Уповноваженого Президента з прав людей з інвалідністю, Офісу Омбудсмена, міністерств, експерти у сфері захисту прав людей з інтелектуальними порушеннями, провідні спеціалісти недержавних організацій осіб з інвалідністю.

Додаткова інформація за тел.: 501-52-92, 067-659-29-36, адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Кравченко Раїса, Майорова Надія, Клепець Юлія, на FB: www.facebook/vgocoalition

1 Захід проводиться в рамках проектів та програм ВГО «Коаліція», а саме: 1. «Просування політичного діалогу між українськими НДО та виконавчою владою з питань адміністративних послуг для осіб з інтелектуальною недостатністю» за фінансової підтримки Європейського Союзу, 2. «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів» за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів.

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".