Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта День правових знань у Мукачівській бібліотеці

День правових знань у Мукачівській бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в нашій бібліотеці відбувся День правових знань "Наш закон - наша сила". В програмі Дня відбувся ряд творчих заходів: Правова вікторина, Кафедра права "Закони про тебе. Закони для тебе." (зустріч з представником правоохоронних органів - оперуповноваженим сектору кримінальної міліції у справах дітей Іван Кляпом). Під час зустрічі з юними читачами він широко висвітлив тему „Правопорушення неповнолітніх. Відповідальність за скоєння злочину”. Під час зустрічі наводив приклади та провів роз’яснювальну роботу даючи відповіді на запитання дітей,
Правові ігри "На терезах Феміди",  Музично-пізнавальний ігровий колаж  з призами "Надійний захисник" (підготовлена дітьми з туристично-пізнавальної програми Міжнародного дитячо-юнацького руху наставництва "Royal Rangers"), Правова копілка "Маєш право, малючок" (за участю працівника банку - керівник відділу продажів АТ "OTP Bank" м. Мукачева Юлія Гольцапфел розповіла дітям про професію банкіра та зробила оголошення про конкурс дитячого малюнку "Як я уявляю професію банкіра?", перегляд виставки-протесту "Не порушуйте наші права", Абетка виживання "Хто захистить беззахисного?", Мультсалон "Права дітей в мультфільмах".
Діти, які були присутніми на цих заходах, отримали багаж знань та позитивних емоцій. Та на цьому Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів - ЛІТНІ КАНІКУЛИ. Проте, книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека. Отож, чекаємо на вас щоднини, окрім неділі. Проводьте з користю свій вільний час. Слідкуйте за анонсами та беріть участь у різноманітних творчих акціях.
Мирослава Бурч, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".