Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта ПРИРОДА ПЛАКАЛА РАЗОМ З ВИПУСКНИКАМИ

ПРИРОДА ПЛАКАЛА РАЗОМ З ВИПУСКНИКАМИ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Закінчення школи – подія і радісна, і сумна. Тому свято останнього дзвоника в навчальних закладах міста, а відтак і недільний Бал випускників на центральній площі пройшли під дощем. Втім, таке протягом останніх років траплялося часто, що однак не завадило урочистостям.
Лінійки останнього дзвоника запам’ятаються випускникам сумом розлучення з рідною школою, класними вихователями і однокласниками та щасливим усвідомленням самостійності у виборі життєвого шляху.
Суботнього вечора на центральну площу Мукачева вийшли статечні хлопці й чарівні дівчатка в прекрасних сукнях, загалом чотириста тридцять три випускники. Серед них п’ятдесят медалістів – тридцять дев’ять золотих і одинадцять срібних. Варто назвати і стипендіатів премії Мукачівської міської ради за особливі заслуги в навчанні: Ребекку Габовду (ЗОШ № 2 ім. Т.Г.Шевченка), Беату Зубака та Євгенію Ковбас (НВК «Гармонія»), Ірину Соловей та Сергія Каруніка (ЗОШ № 11), Олесю Пастущіну (ліцей), Михайла Гуняді (СЗОШ № 16), Анастасію Феєр (ЗОШ № 1). Були названі також імена переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, третього (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, обласного та Всеукраїнського рівнів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук, а також пісенних фестивалів та конкурсів, обласних та Всеукраїнських змагань з різних видів спорту.
Випускників, їх вчителів і батьків, усіх мукачівців з цією знаменною подією тепло вітали міський голова Мукачева Золтан Лендєл, начальник управління освіти міськвиконкому Михайло Мотильчак, мама випускниці Лариса Тонкошкурова. Вихованці міського Будинку школярів подарували винуватцям свята пісні і танці. А потім була незабутня хвилина вручення золотих та срібних медалей, подарунків.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".