Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта Літній відпочинок в Будинку школярів

Літній відпочинок в Будинку школярів

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Ще один навчальний рік в Мукачівському Будинку школярів, насичений подіями та досягненнями, добіг до кінця. Та навіть влітку не завмирає життя в нашому закладі. Протягом червня школярі, які відвідували літні шкільні табори відпочинку при ЗОШ № 2; 4; 6; 11; 16; 20, мали змогу приєднатися до веселих розваг, запропонованих у Будинку школярів. Була підготовлена насичена програма, в яку входили  концертні номери творчих колективів Будинку школярів, таких як: хореографічні колективи «Візаві», «Живчики», «Талісман», студії естрадної пісні «Акорд».
Для тих дітей, які полюбляють малювати або створювати гарні вироби своїми руками були організовані майстер-класи «В країні дитячих мрій» і «Кольорові фантазії» в гуртках декоративно-прикладного мистецтва. І, звичайно, всіх без винятку чекали веселі та цікаві ігрові програми «Корпорація чудес» та «Мандрівка до Канікул», під час проведення яких школярі приймали участь у спортивних естафетах та іграх. Ігри та розваги піднімали настрій всім дітям та дорослим, що їх супроводжували.
Майже все літо ще попереду, тож у наших дітей ще багато щасливих миттєвостей літнього оздоровлення та відпочинку — із посмішкою пробігтися по росяній траві, забити гол у ворота суперника, зануритися в прохолодну річку, відпочити з батьками на березі моря, у таборі. Побажаємо їм і надалі змістовного відпочинку, гарного настрою, приємних канікул, сяючих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій. А восени наш Будинок школярів знову широко відкриє свої двері для всіх бажаючих!
Прес-служба Мукачівського Будинку школярів

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".