Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ЧЕСЬКЕ МІСТО ГАВІРЖОВ ХОЧЕ З НАМИ ДРУЖИТИ

ЧЕСЬКЕ МІСТО ГАВІРЖОВ ХОЧЕ З НАМИ ДРУЖИТИ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Три дні в Мукачеві перебувала офіційна делегація чеського міста Гавіржова. У п’ятницю в міській Ратуші відбулася зустріч з міським головою Мукачева Золтана Ленд’єла. Він ознайомив гостей з історією, соціально-економічним становищем міста над Латорицею. Натомість заступники міського голови Гавіржова Даніел Павлас та Петр Смрчек висловили сподівання, що перша зустріч не буде останньою і з часом наші міста зможуть укласти Партнерські угоди, які сприятимуть співпраці в гуманітарній, соціальній та культурній та спортивній сферах.
Того дня на центральній площі поводився День довкілля, чеські гості із задоволенням аплодували нашим малятам. Відтак вони побували в АУП СП «Фішер-Мукачево», ЗОШ № 15, здійснили екскурсію в замок Паланок, відвідали дитячі будинки сімейного типу.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".