Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини КЕРІВНИКИ КОМУНАЛЬНИХ ЗМІ ЗУСТРІЛИСЬ З ГУБЕРНАТОРОМ

КЕРІВНИКИ КОМУНАЛЬНИХ ЗМІ ЗУСТРІЛИСЬ З ГУБЕРНАТОРОМ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
На зустрічі з головними редакторами державних (комунальних) видань краю  голова ОДА Василь Губаль розповів про пріоритети в роботі закарпатської влади й основні проекти, які на часі. Та передовсім очільник області попросив представників ЗМІ критикувати владу, водночас допомагаючи їй діяти прозоро і вирішувати проблеми закарпатців, а першу увагу звертати на простих людей, на питання, які їх турбують.
Разом з начальником управління інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Володимиром Піпашем газетярі обговорили і тему відзначення в області 8 травня Дня пам'яті і примирення в Україні та 9 травня Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, особливості вшанування цих дат з огляду на події в державі.
Тем, порушених Василем Губалем перед газетярами, було чимало. Це і реформи у лісовій сфері та галузі охорони здоров'я, корупція посадовців, кадрові призначення, складнощі з місцевими бюджетами з огляду на фінансову децентралізацію та екологічні проблеми.
Керівник Закарпаття попросив медійників звертати увагу на реальні, а не декларативні справи та приділяти місце на шпальтах простим людям, тим, хто на місцях працює для того, аби змінювати стан справ в області на краще. Відтак торкнулися теми господарювання в редакціях комунальних, виробничих питань. Редактори нарікали на тому, що видання змушені виживати. Голова ОДА наголосив: вважає, що преса має бути незалежною і конкурентноздатною. Утім, наразі в області серед засновників місцевих газет є органи влади, що передбачає відповідне фінансування, адже "з плеча" знищувати місцеву пресу недоцільно. Водночас голова ОДА закликав місцеві газети бути цікавими і близькими для народу й ще раз акцентував, що жодних завдань перед журналістами не ставить, а лише просить вболівати за справи в області й висвітлювати життя Закарпаття таким, як воно є, й у свій роботі бути корисними людям – громаді Закарпаття.
Василь Губаль окремо подякував журналістам за увагу до тем підтримки АТО, зокрема, волонтерського руху й загалом за патріотичний настрій.
Прес-служба Закарпатської ОДА
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".