Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ВІДБУЛАСЬ МІЖВІДОМЧА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ МІСТА

ВІДБУЛАСЬ МІЖВІДОМЧА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ МІСТА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
та органів місцевого самоврядування з питань додержання законності під час проведення часткової мобілізації на території міста У прокуратурі Мукачева відбулась міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів міста та органів місцевого самоврядування, на якій  обговорено стан додержання законності під час проведення часткової мобілізації на території міста Мукачево.
Під час наради було відмічено, що місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами району вживаються певні організаційно-практичні заходи щодо виконання вимог мобілізаційного законодавства. Однак, незважаючи на вжиті заходи в рамках 5 черги мобілізації мобілізовано лише 27 осіб згідно плану мобілізації. Стан законності у вказаній сфері свідчить про необхідність подальшої активізації і об’єднання зусиль усіх вищезазначених відомств, спрямованих на вирішення наявних проблем.
З метою забезпечення проведення мобілізації на території міста виконкомом Мукачівської міської ради в січні поточного року, проведено спільну нараду керівників міськвиконкому, Мукачівського ОМВК, керівників правоохоронних органів, на якій визначені порядок оповіщення, пропозиції щодо забезпечення медичного обстеження призваних військовозобов’язаних при мобілізації в повному обсязі. Засоби масової інформації розмістили роз’яснювальну інформацію про важливість проведення мобілізаційних заходів на території міста Мукачева. Для більш ефективної роботи щодо оповіщення військовозобов’язаних під час мобілізації, розпорядженням міського голови від 19.01.2015 р. №17 “Про створення груп оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання в  місті Мукачево” створені групи оповіщення.
На нараді Мукачівським ОМВК було відмічено, що окремими посадовими особами підприємств, установ та організацій допускаються порушення вимог чинного законодавства при проведенні мобілізації, чим здійснюється перешкоджання законній діяльності військового комісара. Було обговорено також проблему вручення повісток. У зв’язку з чим вирішено посилити взаємодію місцевих органів влади, Мукачівського МВ (з обслуговування м. Мукачево та Мукачівського району) УМВС України в Закарпатській області та Мукачівського ОМВК із метою своєчасного оповіщення та прибуття громадян, які призиваються на військову службу.
Прокурор міста, підбиваючи підсумки відзначив, що внаслідок відсутності належної координаційної діяльності між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності спостерігається ситуація, коли вищезгадані відомства самоусунулись від виконання покладених на них Указами Президента України обов'язків, належно не організували та не забезпечили в установленому порядку своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини. По всіх вищезазначених фактах проводиться перевірка відповідно до вимог чинного законодавства України, у тому числі у рамках кримінальних проваджень. Так, протягом січня-травня поточного року до Мукачівського МВ (з обслуговування м. Мукачево та Мукачівського району) УМВС України в Закарпатській області надійшло 7 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень щодо ухилення від призову за мобілізацією, які зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень.
Станом на 14.05.2015, слідчими СВ Мукачівського МВ (з обслуговування м. Мукачева та Мукачівського району) УМВС України в Закарпатській області зареєстровано 7 кримінальних проваджень щодо кримінальних правопорушень передбачених ст. 336 КК України (Ухилення від призову за мобілізацією). На даний час, 3 провадження вищезгаданої категорії розглянуті судом з постановленням обвинувального вироку шляхом затвердження угоди про визнання винуватості, 2 провадження закрито у зв’язку із відсутністю складу злочину, та у 2 досудове розслідування триває.
За результатами наради розроблено спільні заходи, які сприятимуть безумовному та своєчасному виконанні вимог законодавства про мобілізацію та поставлених керівництвом держави завдань.
С.Прохоров, прокурор прокуратури міста
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".