Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ПІКЕТУВАЛЬНИКИ ЛЕДЬ НЕ ЗІРВАЛИ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

ПІКЕТУВАЛЬНИКИ ЛЕДЬ НЕ ЗІРВАЛИ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
За форс-мажорних обставин розпочалося вівторкове засідання виконкому Мукачівської міської ради. До зали увірвалися десятки жінок і чоловіків – учасників пікету під стінами Ратуші – з вимогою заслухати їх заяву. Міський голова Золтан Ленд’єл досить довго пояснював їм, що за регламентом засідання виконкому має розпочатися рівно о 10-й годині, вже на завершення розгляду питань порядку денного, будь-ласка, робіть заяву. Довелося пригрозити навіть викликом наряду міліції. Нарешті пікетувальники вгамувалися.
Інформуючи про роботу Центру надання адміністративних послуг виконкому Мукачівської міськради його начальник Василь Свирида зазначив, що Центр одержує паспорти, посвідчення водія, реєструє місце проживання, шлюб, автомобіль, нерухоме майно, отримує будівельні дозволи тощо. З часу створення Центр отримав 6807 звернень, надав 3715 консультацій, 3239 адміністративних послуг. Перевага Центру в тому, що послуги надаються прозоро, в одному місці, відсутній контакт заявника з чиновниками.
Розглянувши підсумки виконання бюджету за січень-березень 2015 року, виконком відзначив, що до загального фонду міського бюджету мобілізовано 49 431,8 тис. грн. податків і зборів (обов’язкових платежів) при затвердженому плані 28 781,5 тис. грн. Виконання становить 171,7 %. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли більш як на 21 мільйон гривень. За підсумками першого кварталу поточного року обсяг реалізованої продукції промисловими підприємствами становив 405539,3 тис. грн., а також сальдо зовнішньої торгівлі послугами по місту позитивне і склало $ 17263,8 тисяч. Поряд з цим в Мукачево заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 квітня складає 757 тисяч. Коментуючи повідомлення, міський голова розвів руками: «Сьогодні маємо на власних рахунках майже 40 мільйонів гривень, а розпорядитися ними до завершення півріччя не можемо. Чому не з 1 травня чи 1 червня, а лише з 1 липня можемо користуватись власними грошима. Напевне комусь там вгорі це вигідно».
Розглянуто низку питань, поданих службою у справах дітей. Ухвалено рішення про організацію літнього мовного табору з денним перебуванням при ЗОШ № 15, що на вул. Лермонтова. Харчування в літньому таборі буде організовано за рахунок коштів громадської організації «ADRA» (Чеська Республіка). Виконком дозволив керівникам дошкільних навчальних закладів згідно електронної реєстрації та заяв батьків, поданих станом на 22 травня зарахувати дітей з 1 червня до ДНЗ. Звільнено від оплати за відвідування дошкільних навчальних закладів дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції. Затверджено склад міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Затверджено також новий склад комісії з питань надання пільг по оплаті житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, пільг на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива за фактичним місцем проживання. Її очолив міський голова Золтан Ленд’єл. Внесено зміни та доповнення до Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги та адресної одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення. Зареєстровано Мукачівське міське громадське формування з охорони громадського порядку «Паланок». Доповнено план діяльності підготовки регуляторних актів на 2015 рік проектом «Про зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров’я населення Мукачева».
При погодженні цілодобового режиму роботи магазинів «АВС» та закладів ресторанного господарства міський голова не погодився з пропозицією відділу економіки та інфраструктури дозволити розважальному закладу «Хеппі Рум», що на вул. Матросова працювати з 22-ї до 4 години ранку, оскільки тут трапляються порушення громадського порядку. Його підтримали начальник міліції і прокурор. Ухвалено рішення дати закладу випробувальний строк в 1 місяць замість трьох.
Зареєстровано об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сакура-5» по вул. Індустріальна,5. Затверджено Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’зку та іншого слабострумового обладнання в житлових будинках та інших об’єктах комунальної власності територіальної громади м. Мукачево. Розглянуто також низку приватизаційних та будівельних питань.
Відтак міський голова запросив пікетувальників до трибуни. Заяву зачитав один із організаторів пікету проти необґрунтованого підняття тарифів, зокрема, в Мукачеві. Йшлося про Водоканал, газовиків, автоперевізників і вимагалося від Президента, Верховної Ради переглянути тарифи на газ, електрику і невідкладно прийняти Закон про підвищення мінімальних пенсій і зарплат удвічі, встановити державний контроль за цінами на продукти харчування, ліки. Виконком одноголосно прийняв Заяву до розгляду і включив це питання до порядку денного.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".