Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Верховний Комісар ОБСЄ у справах нацменшин з робочим візитом перебувала в Мукачеві

Верховний Комісар ОБСЄ у справах нацменшин з робочим візитом перебувала в Мукачеві

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Зранку пані Астрід Торс на зустрічі з мером міста Золтаном Ленд'єлом обговорила суспільно-політичну ситуацію в Україні та на Закарпатті. Крім цього, на офіційній зустрічі посадовці обговорили дотримання прав національних меншин, включаючи ромів, проблеми переселенців, конституційні реформи та особливості проходження процесу децентралізації в області.
Астрід Торс насамперед повідомила, що мета її візиту на Закарпаття – вивчити та проаналізувати ситуацію із добровільним об’єднанням територіальних громад: як вплине закон на розвиток національних меншин в краї, чи не скоротиться кількість освітніх та медичних закладів після об’єднання.
Зацікавило Верховного Комісара ОБСЄ у справах нацменшин проблеми освіти серед ромського населення та умови їх соціалізації.
Насамкінець Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин побажала мукачівцям та міській владі успіхів у втіленні адміністративної реформи та децентралізації, а також миру та злагоди.
Міський голова Золтан Ленд'єл акцентував увагу на активній співпраці міської влади з представниками ромської громади, покращенні умов їхнього проживання та поліпшенні місцевої інфраструктури. Але відзначив дві проблеми з ромами: низька мотивація для здобуття ромською дітворою освіти, хоч на одній із попередніх сесій було ухвалено рішення про розширення школи, в якій навчають переважно малих ромів, а також низька мотивація на працевлаштування дорослих ромів.
Верховного Комісара ОБСЄ Астрід Торс супроводжували помічники та радники з питань національних меншин СММ ОБСЄ.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".