Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини У Закарпатті продовжують діяти більше 50 злочинних груп контрабандного напрямку

У Закарпатті продовжують діяти більше 50 злочинних груп контрабандного напрямку

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Про це в ході брифінгу заявив прес-секретар голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.
"Державна прикордонна служба продовжує чітко і послідовно реалізовувати комплекс заходів щодо протидії протиправній діяльності на кордоні, визначених Президентом України, у тому числі щодо боротьби з контрабандою сигарет на кордоні з країнами ЄС. Так до початку 2015 р. контрабандна діяльність в Закарпатському регіоні мала чітко структуровану форму, де всі напрямки цієї протиправної діяльності були поділені між організованими злочинними угрупованнями, в які входили і окремі військовослужбовці ДПС. За оперативними даними, в Закарпатській області ще діє більше 50 злочинних груп і угруповань контрабандного напрямку. Зараз ДПС спільно з іншими правоохоронними органами проводить заходи щодо їх локалізації", - заявив Слободян.
За його словами, з метою ліквідації корумпованих зв'язків серед керівного складу регіонального управління та середньої ланки прикордонних підрозділлів був прийнятий ряд кардинальних кадрових рішень.
"Зокрема, для подальшої протидії проявам контрабанди на Закарпатті призначений новий начальник західного регіонального управління, замінений перший заступник і заступник начальника регіонального управління з оперативно-розшукової роботи, зняті начальники Мукачівського та Чопського прикордонних загонів і деяких заступників, відсторонені 14 начальників відділень прикордонної служби і 260 військовослужбовців за контрактом", - розповів Слободян. Він зазначив, що за матеріалами управління внутрішньої безпеки ініційовано 91 службове розслідування.
"Розпочаті спільні дії з угорськими колегами, і виявлено факт затримання суміжною стороною майже 400 ящиків сигарет, які приховувались керівництвом відділень", - повідомив прес-секретар. Він додав, що за результатами службових розслідувань в єдиний реєстр досудових розслідувань внесено повідомлення щодо 11 кримінальних порушень, вчинених 15 прикордонниками.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".