Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Досягнення в галузі торгівлі

Досягнення в галузі торгівлі

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У Мукачеві відбуваються позитивні зміни в розвитку матеріально-технічної бази торгівлі: упроваджуються сучасні торговельні технології, створюються роздрібні торгівельні підприємства, які за рівнем культури обслуговування покупців відповідають вимогам європейських стандартів, а також вітчизняні торговельні мережі, що здійснюють торгівлю під однією торгівельною маркою, дотримуються єдиної стратегії діяльності, мають єдиний центр управління.     
На території міста функціонують 383 заклади ресторанного господарства, з них 23 - ресторани, 300 - кафе, 24 - бари, 36 - їдальні; 748 - магазини роздрібної торгівлі, з них продовольчих – 288, непродовольчих – 460; 24 готелі, 50 аптечних закладів, 57 перукарень 12 майстерень по пошиттю та ремонту одягу, 16 майстерень по ремонту взуття, сучасна хімчистка.
54 юридичні особи та 352 фізичних осіб-підприємців надають послуги у сфері маркетингу та брокерські послуги.
11 юридичних та 59 фізичних - осіб підприємців надають послуги автосервісу.
Працює 4 торгово-сервісних центри – це 267 торгових секцій по реалізації продовольчих і промислових товарів.
У кожному мікрорайоні міста є достатня кількість магазинів «АВС» по реалізації продовольчих та супутніх товарів.
Відкрито новий продовольчий супермаркет “Сільверленд” по вул. Купальній.
Роздрібний товарооборот підприємств - юридичних осіб, які здійснювали роздрібну торгівлю у місті за I квартал 2015 року склав 524113,0 тис.грн., обсяг реалізованих послуг ресторанного господарства склав 1025,5 тис.грн.
Найбільшу питому вагу в загальноміському товарообороті займають ТзОВ     «Маркет Рітейл», ТзОВ «Закарпатська продовольча компанія», Підприємство     споживчої кооперації виробничо – комерційне підприємство «Мукачівський міськкоопторг», ТзОВ «Українсько-Австрійське підприємство з іноземними інвестиціями» у формі ТзОВ «Фішер – Мукачево, ТзОВ «Епіцентр – К», ТзОВ «Закарпат Авто», ТзОВ “Технокарпати”, ТзОВ “Торговий дім “Маркет Плюс”.
З метою розширення присутності товарів місцевого виробництва на внутрішньому ринку, в місті діє 6 ринків, де створено достатньо торгових місць для продажу сільськогосподарської, в тому числі овочевої продукції власного виробництва.
У дні професійного свята побажаємо впевненості у кращому майбутньому, здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, посмішок покупців, економічної стабільності та процвітання. Щодня Ви задовольняєте повсякденні потреби десятків тисяч мукачівців. Від чіткої організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей, впевнені, що Ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого міста, підвищенню рівня обслуговування населення та насичення споживчого ринку високоякісними товарами.
Відділ економічного розвитку та інфраструктури міськвиконкому
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".