Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Реклама Стоматологія, протезування та ортодонтія

Стоматологія, протезування та ортодонтія

Багатьох з нас не в повній мірі влаштовує власна усмішка. Для когось каменем спотикання стає колір зубів, дуже далекий від білосніжного, хтось соромиться неправильного прикусу і викривленості зубів. 

Практично всім відомо, що таке брекети і для чого вони служать. В даний час це найефективніший засіб виправлення прикусу зубів. Брекет-система, встановлюється безпосередньо на зуби і сприяє їх вирівнюванню.

Яким чином вибирати брекети, яким нюансам необхідно приділяти увагу? Вибір брекетів повинен здійснюватися відповідно до складності зубної проблеми самого пацієнта, в деяких випадках конкретні брекет-системи не зможуть ефективно працювати над виправленням прикусу.

Крім того, сам пацієнт може вибрати брекети на підставі власних фінансових можливостей і переваг. Існують наступні види брекет-систем: лінгвальні брекети, сапфірові брекети, металеві брекети.

Звернувшись до нас ви зможете отримати насамперед, безкоштовну консультацію ну і звісно весь спектр послуг. Ми працюємо не тількі з дорослими але і з дітьми!

 

 

 

 

м. Мукачево, вул. Ужгородська, 74а тел.: 050 997 1823, 168 162 0349

лікар-стоматолог Хлопонін О.П.

 
ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".