Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Свято Мукачівської ЗОШ №6

Свято Мукачівської ЗОШ №6

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Вже стало доброю традицією при Мукачівській ЗОШ №6 проводити засідання ГО МАЛіЖ (Малої академії літератури і журналістики).
Хочеться поділитись враженнями від нашого зібрання.
ГО МАЛіЖ працює у місті сьомий рік. Активними членами її були і є талановиті і обдаровані учні ЗОШ № 13, 2, 5, 6, 7,10, юридичного ліцею, а з цього навчального року й учні шкіл № 4, 20, гімназії.
Ми з гордістю згадуємо учнів ЗОШ № 13 (Іванчо Евеліну), №7 (Фленько Розарію), ліцею (Фурдь Олену), Сарканич Крістіну, Тороні Вікторію, Андрусь Евеліну, які продовжують навчання в УжНу на факультетах філології, журналістики, соціології та ін..  
Випускниця ЗОШ №7 продовжує навчання в Ужгородському музичному коледжі , а Фурдь Олена продовжує навчання заочно і працює на М-студіо.
У вступному слові Фенцик Магдалина Іванівна розповіла про Малу Академію, Статут організації, бо кожного року збільшується число маліжан з різних шкіл.
При організації працюють сім номінації: «Художнє фото», «Малюнок», «Літературно-музична композиція», «Авторська пісня», «Журналістика».
Цього року до нас завітали багато учнів, які б хотіли займатися у Малій Академії. Хоч число обдарованих дітей  було не багато та нам було приємно.
Маріян  Еріка Омелянівна  розповіла членам маліжа, які завітали до нас цього року, про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір’я» на який приїжджають у Рекіти майже з усіх областей України (Львова, Полтави, Хмельницька, Рівного, Крима), а також з-за кордону: Польщі, Франції, Словатчина.
Присутні із задоволенням продивилися  програму «День української писемності» та інсценізації уривків із п’єси «Наталка Полтавка» та «Сватанки». Дружніми аплодисментами ми привітали Гузинець Дар’ю з піснею «Літо», Кадар Юлію з піснею «Мамо»,  Саламову Арзу,  яка виконала пісню «Мова калинова» та мене, Маріанну Окс, з народною піснею, яку я виконала акапельно «Летіла би’м на край світа».
Успішно виступили і учасники літературно-музичної композиції «О мово, музика калинова» - ведучими дійства цього були учні 8-11 класів Окс М.,  Рипкович А.,  Данканич К.,  Кодриш А.,  Сідор Л., Рапа Я., Лях І., Андялоші Б., Маріян Р., Русин С..
До уваги присутніх було запропоновано  продовжити прислів’я, «Відгадайте загадки, вікторини», «Чи знаєш ти?».
Наступне заняття проходитиме в номінаціях: «Літературно-музична композиція», «Авторська пісня» і «Журналістика» у формі як майстер-класів так і самих виступів.  
На святі був присутній Балога Андрій Вікторович, якого ми запросили для того, щоб вручити йому медаль як подяку за спонсорську допомогу.
Окс Маріанна, учениця 10 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Настіпні новини:
 • Захищаючи матір, син побив батька
  До чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від жінки, яка просила допомоги - вгамувати свого чоловіка. Мати трьох ді…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">Захищаючи матір, син побив батька
 • «ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ
  Цими днями в деяких місцевих інтернет-виданнях було оприлюднено інформацію нібито міський голова Золтан Ленд’єл висловив думку, що фестиваль-конкурс «…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">«ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ
 • ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ
  На 52 сесії міської ради 6 скликання мукачівські депутати ухвалили цілу низку загальноміських Програм, затвердили список народних засідателів Мукачівс…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Захищаючи матір, син побив батька - До чергової частини Мукачівського міськвідділу міліц�...
«ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ - Цими днями в деяких місцевих інтернет-виданнях було оп...
ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ - На 52 сесії міської ради 6 скликання мукачівські депута�...

Інші новини

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Продам внедорожник Грейт Вол Ховер 07г. после дтп
 • Разборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Резервуари для ПММ, води, масел.
 • ПП «Компанія Алуніт»
 • Форд-транзит 91-11 разборка и новые запчасти.
 • продав утепленные зимние военные штаны
 • Разборка Мерседес Вито
 • Aвтозапчасти для Форд Tранзит новые

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".