Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури ПІСЕННИЙ ЦВІТ «ЛІРИ»

ПІСЕННИЙ ЦВІТ «ЛІРИ»

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У ряду свят, які щороку приходять у наше Мукачево, край, державу незгасною і нетьм'яніючою зіркою першої величини залишається День визволення. Цієї благодатної днини – 28 жовтня, у День визволення України, у міському Будинку культури, найкращими барвами на вічному полотні нашої незрадливої пам'яті, її апофеозом пролунав чудовий концерт народного хору «Ліра», як нагадування про священний обов'язок перед поколінням яке врятувало й залишило у спадок прийдешнім мир та життя на землі. Адже концерт був присвячений 67-й річниці визволення Мукачева від фашистського рабства.
У піснях, виконаних хором, тріо, солістами глядачі почули те, що серцю миле, дороге, що живить і надихає тебе і в хвилини радості, і в хвилини журби. А за гарячими аплодисментами якими глядачі нагороджували хористів, тріо у складі Віри Удварі, Галини Логойди та Марії Кобаль, солістів Василя Тельєчка, Євгенію Деркач, Володимира Матійка, переконуєшся, що такі пісні сьогодні дуже потрібні людям, бо у виконаних піснях – душа народу.
Михайло БЕЙРЕШ

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".