Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта
Освіта
Про освіту Мукачева, новини відділу освіти Мукачівського міськвиконкому та інші освітянські новини.


Про роботу Мукачівської СЮТ в літній період

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
Допомогти дітям цікаво та змістовно провести літні канікули – таке завдання ставив перед собою педколектив СЮТ у своїй роботі в літній період. Для реалізації цих завдань СЮТ була проведена наступна робота:
Протягом червня місяця за окремим розкладом  на СЮТ проводились заняття в гуртках ПТМ, юних користувачів ПК, картингу.
З метою
 

Студентам Мукачівського педагогічного коледжу вручили дипломи

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Чи не єдиний заклад в області, який готує педагогів майже століття, вкотре дипломував майбутніх вчителів та вихователів.
На цей раз перепустку на професійну ниву отримали 244 спеціалісти. Багато з них, закінчили Мукачівський педагогічний коледж  з відзнаками та гарантіями працевлаштування.
Мукачівський гуманітарно-педагогічний коледж називають  одним з кращих закладів області.
 

Гармонійне поєднання відпочинку дітей з організованим змістовним дозвіллям

Запорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Екологічні, економічні, соціальні проблеми в суспільстві зумовлюють негативну тенденцію до погіршення фізичного, морального, психічного стану громадян України. Важливим стає питання організації відпочинку та оздоровлення дітей як невід’ємної складової політики нашої держави.
 

Літній відпочинок в Будинку школярів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Ще один навчальний рік в Мукачівському Будинку школярів, насичений подіями та досягненнями, добіг до кінця. Та навіть влітку не завмирає життя в нашому закладі. Протягом червня школярі, які відвідували літні шкільні табори відпочинку при ЗОШ № 2; 4; 6; 11; 16; 20, мали змогу приєднатися до веселих розваг, запропонованих у Будинку школярів.
 

ПРИРОДА ПЛАКАЛА РАЗОМ З ВИПУСКНИКАМИ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Закінчення школи – подія і радісна, і сумна. Тому свято останнього дзвоника в навчальних закладах міста, а відтак і недільний Бал випускників на центральній площі пройшли під дощем. Втім, таке протягом останніх років траплялося часто, що однак не завадило урочистостям.
 

100 майбутніх захисників України проводжали в самостійне життя

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
В останній весняний день на центральній площі Мукачева було по-родинному тепло та хвилююче урочисто. Адже саме 31 травня біля монумента воїнам-визволителям відбулись урочисті заходи з нагоди випуску вихованців Закарпатського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Начальник ліцею-інтернату Юрій Захаров,
 

День правових знань у Мукачівській бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в нашій бібліотеці відбувся День правових знань "Наш закон - наша сила".
 

В МДУ пройшов День відкритих дверей

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
В актовому залі головного корпусу Мукачівського державного університету відбувся традиційний щорічний захід “День відкритих дверей”. До вишу завітали випускники загальноосвітніх навчальних закладів міста Мукачева та Мукачівського району. Всі ті, хто бажає вступити на навчання до МДУ та отримати якісну вищу освіту.
 

З 3 січня до 5 березня 2014 року триває реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання.
Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.
 

ВСТАНОВЛЕНО ЩОМІСЯЧНІ СТИПЕНДІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З метою підтримки, стимулювання та розвитку здібностей і талантів найбільш обдарованої учнівської молоді Мукачева, враховуючи успіхи в галузях освіти, культури, фізкультури і спорту, що сприяють збагаченню духовних і спортивних надбань нашого міста і держави 47 сесія Мукачівської міськради 6 скликання вирішили встановити щомісячні стипендії міської ради обдарованим  і талановитим учням Мукачева.
 
Еще статьи...


Страница 1 из 3
Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".