Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини
Політичні новини

Політичні новини, офіційні новини Мукачівського міськвиконкому. Новини з Мукачівської Ратуші, найсвіжіші новини України, Закарпаття.ВАШЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПОДІЙ У КИЄВІ?

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Петро, підприємець:
– Якщо чесно, неоднозначне. Ось ми рівняємось на Європу, так там такого би не допустили, закидати камінням, бити палицями правоохоронців. Там за це дуже суворо карають. А з іншого боку, чому бракує мудрості сісти за стіл переговорів. Була спроба на початку січня провести круглий стіл влади і опозиції із залученням екс-президентів, ієрархів. І хто
 

ПРИЄДНАЙМОСЬ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ МИРНИХ АКЦІЙ ПРОТЕСТУ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
За Розпорядженням  міського голови Мукачева Золтана Ленд’єла на минулий вівторок було скликано позачергову 50 сесію Мукачівської міської ради 6 скликання, на якій першим було розглянуто питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні.
– Спочатку всю Україну шокувала заява Кабінету Міністрів про повернення на 180 градусів щодо підписання Угоди України про асоціацію з Європейським Союзом,
 

МОЛОДЬ МУКАЧЕВА ЗА ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Минулого вівторка в Мукачеві біля пам’ятника Кирилу та Мефодію пройшов мітинг-протест молоді проти побиття учасників мирних акцій в Києві та на підтримку підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
На запрошення організаторів протестної акції перед ними виступив міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл. Він
 

ДЕПУТАТИ МУКАЧЕВА ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ПРЕЗИДЕНТА ПО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ. ЯК ДО ГЛУХОГО…

Приємна новина: за підсумками 9 місяців 2013 року Мукачево посіло перше місце в області за рейтинговими показниками, зокрема, економічному розвитку, інвестиційною та інноваційною діяльністю, споживчим ринком, населенням та ринком праці тощо. Про це на 49 сесії Мукачівської міської ради 6 скликання повідомила завідуюча відділом економіки міськвиконкому
 

ЯК ІЗ ТАКИМ УРЯДОМ ІТИ В ЄВРОПУ?

Першим на порядку денному листопадового засідання виконкому Мукачівської міської ради стояло питання про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Мукачева за 9 місяців 2013 року. Так, зокрема, за цей період обсяг реалізованої продукції промисловими підприємствами міста становив 903769,10 тис. грн., або 13 відсотків загальнообласного показника.
 

«МУКАЧІВСЬКА РАТУША» ТАКИ ПРОДОВЖУВАТИМЕ ВИХОДИТИ?

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Складаємо нашим читачам, передплатникам глибокі вибачення за те, що вже другий місяць вони не отримують газету «Мукачівська Ратуша». Це сталося не з нашої вини, а через блокування Держказначейством України коштів місцевих бюджетів. У мене складається враження, що провладна партія принаймні на обласному рівні робить все можливе і
 

ЧЕСЬКЕ МІСТО ГАВІРЖОВ ХОЧЕ З НАМИ ДРУЖИТИ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Три дні в Мукачеві перебувала офіційна делегація чеського міста Гавіржова. У п’ятницю в міській Ратуші відбулася зустріч з міським головою Мукачева Золтана Ленд’єла. Він ознайомив гостей з історією, соціально-економічним становищем міста над Латорицею. Натомість заступники міського голови Гавіржова Даніел Павлас та
 

Житлові субсидії

З метою уникнення черг при оформленні житлових субсидій з 1 жовтня 2013 року управління праці та соціального захисту населення проводить прийом громадян з приводу оформлення житлових субсидій на опалювальний період 2013-2014роки, якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані тільки пенсіонери, які не працюють та інші непрацездатні громадяни.
 

Інспекція праці перевірила швейну галузь Закарпаття

Протягом  липня – серпня цього року фахівці Територіальної державної  інспекції з питань праці в Закарпатській області проінспектували швейні підприємства Закарпатської області. Як засвідчив аналіз проведеної роботи на всіх суб’єктах господарювання цієї сфери порушується трудове законодавство.
 

Балога законодавчо пропонує виплачувати "дитячі" гроші тільки добросовісним матерям

Підготовано відповідний проект закону.
Існують непоодинокі випадки, коли державна допомога по народженню дітей стає для деяких сімей засобом заробітку при відсутності бажання у подальшому виховувати своїх малят. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», який ініціює лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Еще статьи...


Страница 1 из 16

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".