Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури
Культура
Новини культури Мукачева, звіти відділу культути Мукачівського міськвиконкому


26 та 27 вересня у Ужгородському театрі ляльок «Бавка» відбудеться показ найкращих короткометражних фільмів із Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

У кінці травня в Києві завершився найбільший фестиваль короткометражного кіно в Україні - Kyiv International Short Film Festival (KISFF), котрий цього року пройшов втретє. На фестивалі було показано найширшу панораму короткометражного кіно (150 фільмів з усіх континентів) та останні короткометражні здобутки українського кінематографу.

 

«Гармонія» знову приймає таланти

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Цей  єдиний на Україні унікальний оздоровчий заклад розпочав роботу у 1993 році. Нині літня школа – табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей у закарпатському селищі Чинадієво Мукачівського району  відкрила свій 22-й сезон. Організаторами унікального дитячого закладу  є управління культури облдержадміністрації (начальник Юрій Глеба) та галузевий обком профспілки (голова Наталія Товтин) за дольової фінансової участі виконавчої
 

А людина – для добра і щастя

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Тематичну годину народного співу до Дня матері подарували колективу Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу народний жіночий хор «Ліра», ансамбль «Едельвейс» під керівництвом творчого подружжя Удварі та вокаліст Петро Куцкір. Студентська молодь, викладачі коледжу мали нагоду прослухати програмний виступ із поетичних та вокальних композицій. «Мамина коса», «Розчесали кучері дівчата», «Мамина черешня», «Чарівниця», в’язанка закарпатських коломийок – це далеко не повний перелік пісень вокального колективу, що прозвучали на коледжівській сцені.
 

Із обласного конкурсу хори та вокальні ансамблі шкіл естетичного виховання Мукачева повернулися переможцями і призерами

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
В Ужгороді проходив  V-й обласний конкурс хорового мистецтва, в якому брали участь хорові колективи та вокальні ансамблі шкіл естетичного виховання області, серед яких і колективи наших закладів. Приємно відзначити, що на обласному рівні свої нагороди отримали: - у категорії хорового мистецтва почесне І місце посів зразковий хор учнів старших класів ДШМ №1 ім. С. Мартона (керівник – Світлана Фенцик, концертмейстер – Віолета Уста); - ІІ місце у цій же категорії посіли: хор учнів молодших
 

Українська мова – це модно і престижно

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
15 травня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка  в Києві відбулася урочиста церемонія закриття ХІY Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та нагородження переможців.
Цей конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. У ньому беруть участь мільйони школярів, учнів профтехосвіти, студентів, військовиків, усі ті, які добре розуміють
 

Відбувся звітний концерт творчих колективів Мукачева

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Свято краси, мистецтва та таланту. Так охарактеризували поціновувачі мистецтва звітний концерт творчих колективів Мукачева, який відбувся цими вихідними в Мукачівському обласному російському драмтеатрі. Це своєрідний підсумок роботи талановитих музикантів, співаків та танцівників міста за рік.
 

СВЯТО МУЗИКИ в ДШМ № 1 ім.С.Мартона

Звітний концерт Мукачівської ДШМ №1 ім.С.Мартона завжди з нетерпінням чекає наше місто. Концертний зал школи заповнили поціновувачі музичного мистецтва, які знають, що цей  концерт принесе естетичну насолоду, змусить забути про всі негаразди і подарує надовго гарний настрій.
 

СВОЄ СВЯТО АРТИСТИ МУКАЧІВСЬКОГО ТЕАТРУ ВІДЗНАЧИЛИ СТОРІНКАМИ КОБЗАРЯ

Як на мене, театралізована композиція за творами Т.Г.Шевченка «Сторінками Кобзаря» одна з кращих режисерських робіт Євгена Тищука. Режисер-постановник вибрав твори геніального провидця Тараса Шевченка як ілюстрацію до сьогодення України – агресію «братської» Росії. Просто моторошно було слухати поетичні рядки, написані майже 200 років тому,
 

Пройшов XII міський конкурс юних піаністів „Золотий дощик”

Конкурсанти грали на сцені ДШМ №1 і виконували програму з чотирьох творів, змагаючись у двох категоріях: 7-8 років та 9-10 років.
Призові місця у молодшій категорії: Жарад Анна (викладач Наталія Геревич), Чепак Владислава (викл. Каріна Гончарова), Боднарук Катерина( викл. Ілдіка Микуланинець), які поділили друге місце та Казеллі Алесандра  (викл. Вікторія Князєва) - третє місце.
 

Родинні цінності та сімейне виховання

Українці за довгі віки сформулювали кодекс родинних цінностей, якими поза всяким сумнівом, можна пишатися: подружня вірність, піклування батьків про дітей, піклування дітей про батьків і старших у сім’ї, пошана до предків, взаємна любов та повага між батьками, злагода та довір’я між членами сім’ї, висока моральність та духовність.
 
Еще статьи...


Страница 1 из 6
Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".