Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини
Глас народу

В цю категорію ви зможете додавати свої матеріали, тобто якщо ви хочете щоб вас почули, зареєструйтесь на сайті, та прочитайте правила. Після цього ви зможете розміщувати свої статті на сайті "Мукачівська Ратуша"Мешканці багатоповерхівки "сидять" без ліфту вже місяць

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Мешканці другого під’їзду на вулиці Підопригори, 3, що у Мукачеві, вже четвертий тиждень страждають через бездіяльність ДП СРБУ «Закарпатліфт». Річ в тім, що ще з 18 грудня минулого року працівники цього підприємства відключили ліфт через борги мешканців будинку.

 

Феміда по Мукачівськи...?

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

В засобах масової інформації багато пишуть про захист прав національних меншин. Та чи треба захищати їх, чи захищати простих людей від них? Мова буде йти про ромів (циган), які проживають на території нашого міста.

 

"Нет" стереотипам. 9 мая в Мукачево

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Накануне праздника 9 мая общался с друзьями, которые проживают на востоке Украины и вполне естественно речь коснулась темы празднования Дня Победы. Какое же было удивление моих собеседников, когда я рассказал им как из года в год в Мукачево проходит парад Победы!?!
 

«Гайдамаки» без Ярмоли, або музичне рейдерство по-українськи

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Через наявність у мас-медіа великої кількості інформації щодо ситуації всередині гурту "Гайдамаки", повідомляємо Вам офіційну позицію музикантів.
***
Музиканти гурту «Гайдамаки» - Володимир Шерстюк, Іван Леньо, Олексадр Дем'яненко, Сергій Борисенко та Сергій Соловій – пояснюють ситуацію, що сьогодні склалась навколо гурту.
 

Хочу свіжого повітря!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Я мешкаю в будинку № 12 по вул. Індустріальна. Квартира має 4 вікна: 2 виглядають у бік газового господарства, а ще 2 - на вул. Закарпатську. Поруч з мукачівським газовим господарством знаходиться

 

27 августа Марс приблизился к Земле

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
на максимально возможное растояние - 55750000 км. Марс можно было увидеть невооруженным глазом примерно в половине первого ночи и, как обещают астрономы, имея на вооружении даже не самый лучший,
 

Допоможіть дитинці!

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Артемчику Cичову 2 рочки та 5-ть місяців.
Єдина і бажана дитина. Народився і проживає з батьками у Львові.
 

Пробудись, сознание!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Несмотря на то, что вот уже несколько лет на въезде в пешеходную зону в центре Мукачева стоят соответствующие знаки, многие безответственные водители имели

 

Словесні зв'язки, або невеликий лист до Америки

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

avatarМене звати Вікторія Миронюк і я – художниця. Але я не з тих художниць, які вміло користуються пензлем і фарбами, а швидше з тих, хто реалізує різні дивні ідеї і пізніше за допомогою них намагається показати важливі і непомітні речі. Одним словом, це заняття можна було б охарактеризувати як «митець», але мені вже не надто подобається його пафос.

 

В соседней Чехии легализовали наркотики

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
С 1 января 2011 гражданам Чешской Республики разрешается иметь при себе до 15 граммов марихуаны, до четырех таблеток экстази, двух граммов амфетамина, полтора грамма героина, один грамм кокаина, разрешается также выращивать в домашних условиях до пяти кустов конопли и 40 галлюциногенных грибов. Уголовное наказание за хранение вышеприведенного количества наркотических веществ отменено.
 


Страница 1 из 2
Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".