Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Права інвалідів з розумовою відсталістю

Права інвалідів з розумовою відсталістю

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Відбувся навчальний семінар «Права інвалідів з розумовою відсталістю» для представників осіб із інтелектуальними проблемами Мукачівського міського товариства «Інваліди дитинства» в приміщенні Центральної міської бібліотеки. У ньому взяли участь представники міського та районного управлінь соцзахисту,  відділу у справах молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому, управління освіти, СЮТ, служби у справах дітей, працівники бібліотеки.
Порушувались питання  прав дітей та молоді  з інтелектуальною недостатністю, закріплені в Конвенції прав інвалідів, яка набула чинності в Україні з березня 2010 року. Турбота за їхнє здоров’я, освіту, належний догляд, працю - одне із основних  завдань реалізації прав людини та передумова їхнього включення до життя громади. Наголошувалось на недосконалості системи забезпечення прав осіб з інвалідністю в Україні, розбіжності щодо прав за  Конвенцією про права інвалідів ООН та українським законодавством.
Семінар пройшов в теплій атмосфері взаєморозуміння,  обговорення нагальних тем було активним з обох сторін. Прозвучало багато «гарячих запитань» з боку батьків. Правових: як скоротити оформлення опікунства на інваліда з дитинства, соціальних: про створення соціального супроводу для такої категорії інвалідів, санаторно-курортного лікування інвалідів РВ, створення дошкільних установ для дітей-інвалідів, створення установ змішаного типу  та багато-багато інших.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".