Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Розваги

Анекдоти, байки, позитивні історії, кумедні моменти, веселощі, тощо.

В цю категорію ви зможете додавати свої матеріали. Зареєструйтесь на сайті, та прочитайте правила. Після цього ви зможете розміщувати свої статті на сайті "Мукачівська Ратуша"НОВОРІЧНІ ТОСТИ. БАЖАЄМО ЩАСТЯ І ЗДОРОВ'Я ТА ДОСТАТКУ!

Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, до відходить, віднімає друзів та коханих, а минулий рік, навпаки, приніс їх нам! Давайте вип'ємо за те, щоб так було завжди!
*   *   *
Я хочу випити за те, щоб після дванадцятого удару
 

Суд над сараною

У 1545 році перед церковним судом у французькому місті Сан-Жан-де-Мольен постали два адвокати: один виступав від імені жителів - інший - від імені  налетівшої сарани. Вирок не встигли винести, так як
 

Фіглі від 23 червня

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
П'ятикласник Вася Лавочкін 20 разів перечитав "Червону шапочку", але так і не знайшов жодного збігу з тим фільмом, який він виявив у батька в шафі ...
****
Лікар запитує:
- Запоями страждаєте?
- Що ви, лікарю? Я ними насолоджуюся.
****
Чоловік пробує прокомпостувати талончик, але безуспішно.
Жінка спереду нього:
- Чоловіче, ви вже третю зупинку на мені лежите, а засунути не можете.
Чоловік відповідає:
- Я ж не винен, що він зморщився.
****
Цукор-пісок в пропорції 1:1
****
- Скажіть, лікарю, а коли мене випишуть?
- Адже ще вчора приходила ваша дружина з нотаріусом і паспортистка з ЖЕКу ... Так що все, батечку, не хвилюйтеся - виписали вас ...
****
Журналіст запитує гонщика-переможця, який вважався аутсайдером на перегонах:
- Як Вам вдалося так хвацько обійти настільки досвідчених і іменитих суперників?
- Гальма відмовили ...
 

ПОРУШИЛА ЗАКОН В ТЕРНОПОЛІ. ПОКАРАЛИ В МУКАЧЕВІ

Досить курйозна історія трапилася з мукачівкою Юдітою Кулчар у Тернополі, де на неї було складено адміністративний протокол за порушення ст. 175-1 ч. 1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях».

 

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА ПРОСТОЯЛА ДО СЕРЕДИНИ ТРАВНЯ

У Жовтих Водах Дніпропетровської області новорічна ялинка, встановлена ще в переддень 2010 року, простояла до середини травня. До дня міста, який відзначили днями, вже жовту ялинку вирішили прибрати.
Журналісти поцікавилися у Жовтоводській міськраді, чому новорічна ялинка простояла так довго. "Нічого у нас не стоїть! Здалася вам ця ялинка", - заявили у міськраді. Тим не менше, за словами очевидців, з першим сонцем ще недавно зелена ялинка поступово почала всихати і жовтіти, притягуючи птахів вити гнізда.

*** Жовті Води - місто в Дніпропетровській області - одне з наймолодших міст України. Отримало статус міста у 1957 році. Населення - 49,8 тисяч осіб.

 
Еще статьи...
  • Фіглі від 21 травня
  • Фіглі від 9 червня


Страница 1 из 2

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".