Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Золтана Ленд'єла висунуто кандидатом на посаду міського голови Мукачева від Єдиного Центру

Золтана Ленд'єла висунуто кандидатом на посаду міського голови Мукачева від Єдиного Центру

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
27 вересня відбулася конференція Мукачівської міської організації Єдиного Центру. Делегати одноголосно вирішили висунути Золтана Ленд'єла кандидатом на посаду міського голови Мукачева.
Підтримуючи це рішення, учасники зібрання зійшлися на думці, що саме Золтан Золтанович гідний представляти партію на виборах мера 31 жовтня 2010 року. Адже він має досвід успішної роботи на посаді міського голови, ефективної співпраці з депутатським корпусом міськради та її виконавчим комітетом. До того ж, у нього є серйозна стратегія подальших дій з вирішення актуальних питань життєдіяльності Мукачева. Дякуючи однопартійцям за довіру, Золтан Ленд'єл запевнив, що й надалі працюватиме в інтересах усіх мешканців міста над Латорицею.
У своєму виступі на конференції голова міського осередку Єдиного Центру Михайло Лабош відзначив, що однією з найголовніших переваг Єдиного Центру є запропонована передвиборча програма «Якісна Україна». Її перевага полягає в тому, що ця програма, по перше, виписана просто і доступно для кожного виборця, по друге, вона позбавлена будь-якої утопічності, популізму. Важливо зазначити, що партія молода, адже була створена лише в 2008 році, вже взяла участь у 181 місцевій виборчій кампанії, при чому в 66 здобула перемогу. Це найкращий результат з-поміж усіх політичних сил, які брали участь у цих виборах. Міська організація Єдиного Центру також брала участь у виборчих перегонах і впевнено перемогла у листопаді 2008 року на виборах міського голови Мукачева, коли переміг представник партії Золтан Ленд'єл. Далі промовець розповів про виконану командою, очолюваною Золтаном Ленд'єлом, роботу за останній період. На його переконання досягнуті результати, навіть у кризовий період, – гідний приклад для всієї України. Якісної України. Свою підтримку кандидатури Золтана Ленд'єла висловила також депутат міської ради багатьох скликань Євгенія Деркач.
На конференції затверджено список кандидатів від партії у міську раду та висунуто на посаду міського голови Золтана Ленд'єла. Він же очолив і список партії. До першої п'ятірки входять
1. Ленд'єл Золтан Золтанович, міський голова м. Мукачево;
2. Лабош Михайло Михайлович, заступник міського голови;
3. Білоус Ігор Михайлович, ортопед-травматолог Мукачівської ЦРЛ;
4. Паламарчук Ольга Семенівна, ортопед-травматолог обласної клінічної дитячої лікарні. м. Мукачево;
5. Маняк Іван Георгійович, секретар Мукачівської міської ради.
Учора, 29 вересня, в Україні розпочалося подання представниками місцевих організацій політичних партій документів на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
Вчора Золтан Ленд'єл першим зареєструвався у міській виборчій ділниці кандидатом на посаду міського голови.
Згідно з розміщеним на сайті Центральної виборчої комісії календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів, подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі почалося за 32 дні і закінчується за 24 дні до дня виборів, тобто з 29 вересня до 6 жовтня включно. Крім того, у цей же період здійснюється подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.
Нагадаємо, що 11 вересня стартувала виборча кампанія з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 31 жовтня. Вибори пройдуть за мажоритарно-пропорційною системою: 50% депутатів обиратимуться за партійними списками, 50% – в мажоритарних округах. Участь у місцевих виборах блоків партій не передбачена. Вибори депутатів Верховної Ради Криму, обласних, районних, міських, районних у містах рад проводяться за змішаною системою. Вибори депутатів сільських, селищних рад проводяться за мажоритарною системою. Право висунення кандидатів у депутати Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах рад реалізовуватиметься виборцями через місцеві організації політичних партій.
Право висування кандидата на посаду міського голови реалізовуватиметься виборцями тільки через місцеві організації політичних партій. Передбачено, що особа може бути висунута кандидатом у депутати, кандидатом на посаду міського голови шляхом висування місцевою організацією (місцевими організаціями) лише однієї партії. Місцева організація партії може висувати лише одного кандидата на посаду міського голови. До того ж, кандидата можуть висувати тільки міські організації партій.
Чергові вибори 31 жовтня проводяться у всіх без винятку сільських, селищних та міських голів, сільських, селищних, міських, районних в місті та обласних рад, крім виборів Київського міського голови, Київської міської ради і Тернопільської обласної ради.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B8;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".