Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Є довіра, буде й спокій у душі

Є довіра, буде й спокій у душі

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У минулу середу на території поліклінічного відділення мукачівської ЦРЛ відкрили установу, в якій кожен громадянин зможе визначити стан здоров'я свого організму та своїх близьких на ознаку хвороби імунодефіциту. Установі дали лаконічну назву «Кабінет довіри».
На відкритті символічну стрічку розрізав Мукачівський міський голова Золтан Ленд'єл. Він відзначив, що подібні медичні заклади допоможуть мукачівцям впевненіше дивитись у завтрашній день та попередять інфекційні захворювання в нашому краї. Також з вітальним словом до медперсоналу кабінету та присутніх звернулись головний лікар Мукачівської ЦРЛ Василь Васюта, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, директор центру боротьби зі Снідом Святослав Миронюк та представники Мукачівського Червоного Хреста.
Поважних гостей ознайомили з майбутньою роботою лікарів та медичних сестер. Фактично установа складається з 4-х кабінетів. Так, в кабінеті лікаря інфекціоніста є стенд, з допомогою якого будуть інформувати людей про симптоми хвороби. Кабінет психолога розрахований на підвищення морального духу пацієнта і психологічного налаштовування бажаючих пройти обстеження. В маніпуляційній та оглядовій палатах буде проводитись здача аналізів та безпосередній огляд громадян. Всі присутні погодились з думкою, що в кабінеті мають проходити огляд всі бажаючі, незалежно від віку, статі, місця проживання та матеріального статусу.{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%86%C3%91%C2%80%C3%90%C2%BB;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".