Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ ЧЕКАЄ НА ПОПРАВКИ

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ ЧЕКАЄ НА ПОПРАВКИ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Напередодні Дня Конституції України в малому залі міської Ратуші відбулися урочисті збори.
Міський голова Золтан Ленд’єл поділився своїми думками з приводу тих сумних подій, які відбуваються на сході нашої країни, висловив переконання про те, що невдовзі мир та злагода запанують на українській землі. Золтан Золтанович акцентував увагу присутніх на ролі Конституції в житті українського суспільства, забезпеченні прав та свобод людини та громадянина в нашій державі, а  також необхідності виконувати свої зобов'язання перед державою та народом.
Значну частину свого виступу він приділив назрілим змінам до нашого Основного Закону і, зокрема, в частині децентралізації державної влади, розширенні прав місцевого самоврядування. “ Є надія, що зміни задля людей будуть втілені у життя та закріплені в нашій Конституції найближчим часом і стануть підтвердження тому, що “революція гідності” стала переможним поступом, здійснивши мрію не одного покоління українців”, - сказав голова Мукачева Золтан Ленд'єл.
Також значна увага була приділена ролі молоді у житті нашої міської громади та країни загалом, адже саме завдячуючи енергії, творчості та ентузіазму молодих людей можна добитися кардинальних зрушень у всіх напрямках суспільного життя.
Міський голова разом з секретарем міської ради Іваном Маняком та своїм заступником Михайлом Лабошем вручили представникам підприємств, установ та громадських організацій: Олені Барбаш, Мирославі Бурч, Олегу Григор'єву, Нінель Мацейко, Любові Орос, Оксані Пархоменко, Денису Соболю, Тарасу Хомину, Ірині Шуляк грамоти та цінні подарунки від обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Мукачівської міської ради.  Найщиріші  привітання були висловлені на адресу всіх мешканців  міста над Латорицею.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".