Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини «ЛЮДИ ВИГРАЮТЬ, ЯКЩО МЕДИКИ БУДУТЬ У ВЛАДІ»

«ЛЮДИ ВИГРАЮТЬ, ЯКЩО МЕДИКИ БУДУТЬ У ВЛАДІ»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Ще навчаючись у Зняцівській десятирічці, Василь твердо сказав батькам, що хоче стати лікарем. Тож після 8 класу подав документи до Міжгірського медучилища, яке закінчив на «відмінно» і здобув спеціальність фельдшера. По закінченні навчання в 19 років очолив фельдшерсько-акушерський пункт у Пістрялові.
А через неповний рік він уже студент медфаку Ужгородського держуніверситету. Практику-інтернатуру проходив у Мукачівській ЦРЛ. Отримавши диплом, поїхав за направленням на Рахівщину, де працював у районній лікарні, був також головним лікарем дільничної лікарні в Кобилецькій Поляні. З 1981 року Василь Васюта працює в Мукачівській центральній районній лікарні, де виріс від лікаря-терапевта до завідуючого інфекційним відділенням , а з 1998 року – головного лікаря Мукачівської ЦРЛ.
– Василю Васильовичу, я не випадково зупинився на віхах Вашої трудової біографії. Маєте досвід роботи в сільських ФАПі і дільничній лікарні, заступником головлікаря Рахівської ЦРЛ, терапевтом і завідуючим відділенням в Мукачівській ЦРЛ, тобто знаєте медицину на всіх, скажімо так, рівнях, знаєте проблеми сфери охорони здоров'я. І тому маєте можливість фахово і обґрунтовано доводити необхідність її підтримки на державному і місцевому рівнях.
– Так. Ви праві. За більш як 40 років роботи вивчив всю болючі проблеми і, повірте, знаю, як їх вирішувати. Але один у полі не воїн...
– І тому Ви пішли в депутати. Обиралися до обласної ради трьох скликань, були депутатом міської ради, а тепер завершуєте каденцію депутата Мукачівської районної ради. Що вдалося зробити як депутату?
– Без зайвої скромності скажу, чимало. Зупинюся лише на роботі в Мукачівській районній раді, де очолюю постійну депутатську комісію з питань охорони здоров'я і материнства. Нам вдалося домогтися виділення для потреб села на охорону здоров'я трансфер на 20 з половиною мільйонів гривень. Відкрили районний філіал станції швидкої допомоги, який обслуговує сім спеціалізованих автомобілів. Тепер домагаємося, щоб виділили ще два для ліпшого забезпечення віддалених сіл. Виділено кошти для допомоги важкохворим для складних операцій, малозабезпеченим, багатодітним сім'ям, для поліпшення матеріально-технічної бази сільських закладів охорони здоров'я. А наріжним каменем у нашій роботі ми поставили профілактику захворювань, адже будь-яку хворобу легше попередити, ніж її потім лікувати. З цією метою вже не перший рік наші кращі спеціалісти, завідуючі відділеннями, мої заступники і я сам виїжджаємо в села району для профілактичних оглядів тощо.
– У 90-х роках минулого століття в Ракошині і Великих Лучках збудували-відкрили гарні триповерхові дільничні лікарні. Чи була велика потреба їх споруджувати, адже до районної лікарні не так вже й далеко і складні операції все одно доводилось робити в Мукачеві?
– Життя показало, що це себе не виправдало. Так, у кожному селі чи селищі має бути ФАП або лікарня, але тільки для амбулаторного лікування легкохворих, а головною мірою – для профілактичної роботи серед населення і особливо молоді. Натомість ми все більше уваги приділяємо запровадженню сімейної медицини, коли медичній працівник сам приходить в родину, добре знає стан здоров'я кожного члена сім'ї. Останнім часом ми відкрили в селах Мукачівського району сім амбулаторій сімейної медицини. І на цьому не зупинятимемось, бо на моє переконання за ними майбутнє.
– Василю Васильовичу, Ви балотуєтесь кандидатом до обласної ради від партії Єдиний Центр. Чому саме від цієї політичної сили?
– Я не випадково згадав відомий вислів «Один у полі не воїн». Я особисто бачу тільки одну команду, якій по силам зробити нашу медицину справді якісною – це Єдиний Центр. Уже сьогодні можемо сміливо казати, що в єдиноцентристів слова не розходяться з ділом. За прикладами далеко іти не треба. Коли зустрічаюся з колегами з районних та і обласних лікарень інших регіонів України, то чую від них: «Добре вам, що маєте таку людину, як Віктор Балога!». І вони повністю праві. Жоден із них не зміг назвати хоч б одне прізвище мецената, який би зробив у їх місті чи районі стільки, скільки зробив для нашої ЦРЛ Віктор Іванович. Ви самі бачите, що кілька разів на рік ми відкриваємо або нове відділення, або кабінет, обладнання до яких дарує Почесний громадянин Мукачева, лідер Єдиного Центру Віктор Балога. Зі свого боку ми робимо все, щоб із цим найсучаснішим обладнанням працювали високофахові лікарі. Для забезпечення високої якості медичного обслуговування вони проходять обов'язкову курсову підготовку, на перших порах ми запрошуємо також для обслуговування цього обладнання провідних спеціалістів. І хотів би навести рядки з Програмних цілей Єдиного Центру: «Держава має створити умови для модернізації державних закладів охорони здоров'я та забезпечити престижність професії медпрацівників через гідну оплату праці». У Мукачеві ця Програма, як бачимо, вже виконується. І я впевнений, коли наша партія прийде в місцеві органи влади, то ми обов'язково втілюватимемо в життя цю Програму партії.
Микола РІШКО.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%92%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%81%C3%91%C2%8E%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".