Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Пізнавально-розважальні ігри «Пізнайко» та «Розумники і розумниці» в Будинку школярів

Пізнавально-розважальні ігри «Пізнайко» та «Розумники і розумниці» в Будинку школярів

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Тепер уже ніхто не заперечує, що починати роботу з удосконалювання пізнавальних здібностей ніколи не пізно і ніколи не рано. Саме на це і розраховано щорічне проведення серії пізнавально-розважальних ігор для учнів шкіл міста в Мукачівському Будинку школярів. Адже це сприяє формуванню гнучкості, краси і нестандартності мислення, які необхідні для успішного вирішення навчальних і виховних проблем. Ігри «Пізнайко»  (для учнів початкових класів) та «Розумники і розумниці» (для учнів 7 – 8 класів) складаються з кількох цікавих та різноманітних турів, які дають можливість школярам повною мірою показати свої знання з мистецтва та культури, історії, літератури, народознавства та географії, вміння логічно мислити та вірно і послідовно висловлювати свої думки.
Головною метою пізнавально-розважальних ігор «Пізнайко» та «Розумники і розумниці» є розвиток інтелектуальних здібностей дітей та підлітків, розширення їхнього світогляду. Участь в іграх спонукає їх до самоосвіти та самовдосконалення, сприяє здобуттю знань, виховує ініціативність, прищеплює любов до читання. Зацікавленість дітей  підігрівається сприятливими умовами для задоволення інтересів, запитів та творчих устремлінь. Радість учасникам приносить і те, що в грі відкривається можливість успішних  колективних дій та колективного спілкування.
Розпочався цьогорічний сезон грою «Пізнайко», в якій показали себе команди ЗОШ № 1, 2, 4, 6,7, 10, 11, 16, 20, школи-інтернату, гімназії, НВК «Первоцвіт». Юні "пізнайки"  весело та захоплено відповідали на запитання, виконували цікаві та несподівані завдання. Кращими за підсумками гри стали команди ЗОШ № 2 (І місце); ЗОШ№ 11 (ІІ місце) та команди ЗОШ № 1, 16, 20 ( поділили ІІІ місце).
Продовженням серії пізнавально-розважальних ігор стали змагання «Розумників і розумниць», що складалися з кількох етапів, кожен з яких був насичений низкою запитань з різних категорій знань. У півфіналах взяли участь команди ЗОШ № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 11, 16,20, школи-інтернату, гімназії, ліцею та НВК «Первоцвіт». У фінал гри, який відбувся 5 квітня, вийшли команди ЗОШ № 2,4,6,10,20, гімназії, ліцею. Фінальна гра показала достатньо високий рівень підготовки гравців з географії. Дещо слабшими виявилися знання з літератури та народознавства. Отже, найкращими стали команди, в яких гравці багато читають і виявляють певну ерудицію. Це команда ЗОШ № 4 (І місце),команда ліцею (ІІ місце) та ЗОШ №20 (ІІІ місце).
Команди-переможниці були відзначені грамотами дирекції Будинку школярів.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".