Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

Головна Новини культури СВЯТО МУЗИКИ в ДШМ № 1 ім.С.Мартона

СВЯТО МУЗИКИ в ДШМ № 1 ім.С.Мартона

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Звітний концерт Мукачівської ДШМ №1 ім.С.Мартона завжди з нетерпінням чекає наше місто. Концертний зал школи заповнили поціновувачі музичного мистецтва, які знають, що цей  концерт принесе естетичну насолоду, змусить забути про всі негаразди і подарує надовго гарний настрій. Відкривав концерт зведений хор учнів молодших і старших класів ( керівник Світлана Фенцик), який гарно та з душею виконав твір „Тече вода” на слова Т.Шевченка. Хори ДШМ №1 під керівництвом Світлани Фенцик, як завжди, показали високий професіоналізм та злагодженість виконання як в українських народних піснях, так і в сучасних творах із мюзиклів та в творах у стилі джазу.
Захоплено сприймали слухачі виступи інструментальних ансамблів: зразкового ансамблю скрипалів учнів старших класів (керівник Терезія Риба), ансамбль скрипалів учнів молодших класів (керівник. Ліана Теличко), ансамбль баяністів-акордеоністів під керівництвом Ганни Гуйван, ансамбль народної музики (керівник Алла Дурдинець) та ансамбль гітаристів (керівник Маріанна Монцоль). Учні продемонстрували чудову ансамблеву гру, було видно, що вони отримують велике задоволення від спільного музикування, а їхні викладачі - чудові організатори і справжні ентузіасти.
Дуже сподобалися слухачам виступи піаністів: яскраве виконання Лучкова Олександра (викладач Марія Вайс), вдумливе та музикальне виконання Чічерової Тетяни (викл. Лідія Гарна), проникливо прозвучав ноктюрн Шопена у виконанні Чорі Альбіни (викл.Каріна Гончарова) та віртуозно і драматично - Прелюдія Мендельсона у виконанні Зарецького Павла (викл.Каріна Гончарова).
Бурхливі оплески зірвали саксофоніст Деме Леонард, який виконав запальну самбу „Тіко-тіко”Абреу, та кларнетист Аккерман Олександр з популярним твором”Червона квітка” (клас викл. Вірзбицькі Олександра), Фенцик Наталія (клас скрипки, викл.Терезія Риба) та Решко Яна (вокал, викл. Ігор Білик).
Вразив публіку творчий підхід і цікавий задум у хореографічній композиції ”Мелодія” (керівник Емілія Васько), в якій соло скрипки чудово виконала Наталія Фенцик (музика Скорика нікого не залишила байдужим) у поєднанні з прекрасною хореографією. Особливе відчуття краси і легкості притаманне всім хореографічним постановкам Емілії Васько, яка має свій особливий стиль і почерк („Варіації” з балету „Лускунчик”, словацький танець „Забава”). Запам`яталися глядачам яскраві постановки народних танців у виконанні хореографічних колективів під керівництвом Надії Шляхти та Каталіни Перевузник та цікавий номер, що поєднав різні стилі, - „Русалоньки” (керівник-Валерія Сметана). Тепло сприймав зал виступи тріо мідних духових інструментів під керівництвом Андрія Гордубея, тріо трубачів (керівник Станіслав Перковський), тріо саксофоністів (керівник Олександр Вірзбицькі).
Порадували виступи вокалістів класу викладача Інни Небесної - вокальний ансамбль учнів молодших класів, вокальне тріо хлопців, які виконали твір з репертуару „Пікардійської терції” «Старенький трамвай», вокальний ансамбль учнів старших класів та виступ Мензул Юліани, яка пристрасно виконала „Хабанеру” з опери „Кармен” Бізе.
Справжнім подарунком слухачам став виступ дуету баяністів-викладачів Мусійця Євгена та Брецко Віталія та ансамблю викладачів у складі Ліани Теличко, Аліни Головачко, Олександри Михайлець, Віталія Брецко, Ганни Гуйван та Ірини Полуектової, у виконанні якого прозвучала „Мелодія” Бабаджаняна.
На завершення концерту прозвучав життєстверджуючий та оптимістичний твір „Мужні, вперед!” у виконанні зразкового учнівського духового оркестру під керівництвом Станіслава Перковського.
Такі чудові концерти дарують людям відчуття радості, впевненості і перспективи, коли у нас є такі талановиті діти, для яких хочеться працювати і творити.
Каріна Гончарова, викладач фортепіано Мукачівської ДШМ №1 ім. С.Мартона

Настіпні новини:
Попередні новини:
 • СВОЄ СВЯТО АРТИСТИ МУКАЧІВСЬКОГО ТЕАТРУ ВІДЗНАЧИЛИ СТОРІНКАМИ КОБЗАРЯ
  Як на мене, театралізована композиція за творами Т.Г.Шевченка «Сторінками Кобзаря» одна з кращих режисерських робіт Євгена Тищука. Режисер-постановник…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">СВОЄ СВЯТО АРТИСТИ МУКАЧІВСЬКОГО ТЕАТРУ ВІДЗНАЧИЛИ СТОРІНКАМИ КОБЗАРЯ
 • Пройшов XII міський конкурс юних піаністів „Золотий дощик”
  Конкурсанти грали на сцені ДШМ №1 і виконували програму з чотирьох творів, змагаючись у двох категоріях: 7-8 років та 9-10 років.Призові місця у молод…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">Пройшов XII міський конкурс юних піаністів „Золотий дощик”
 • Родинні цінності та сімейне виховання
  Українці за довгі віки сформулювали кодекс родинних цінностей, якими поза всяким сумнівом, можна пишатися: подружня вірність, піклування батьків про д…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">Родинні цінності та сімейне виховання
Наступна сторінка >>

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".