Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ВІДЗНАКА МЕТРУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

ВІДЗНАКА МЕТРУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Сьогодні, вчора, і позавчора ми з повним правом могли назвати редактора-засновника популярної газети «Мукачево» Віктора Васильовича Дворниченко метром закарпатської журналістики. І не стільки за прожитими роками, а у вівторок, 8 квітня йому виповнилося 70 років, скільки за стажем, за високою професійною майстерністю. Багато років «Мукачево» було своєрідним рупором міської територіальної громади, міської влади. Але і після створення комунальної газети «Мукачівська Ратуша» газета Віктора Дворниченко продовжує тісну співпрацю з міськрадою і виконкомом Мукачева, постійно друкує матеріали про всі важливі події, що відбуваються в депутатському корпусі тощо.
У день народження ювіляра в Ратуші відбулася його зустріч з міським головою Мукачева Золтаном Ленд’єлом, який щиро подякував Віктору Васильовичу за багаторічну співпрацю і вручив Почесну грамоту  міської ради і квіти.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Кофе для похудения
 • Разборка / Шроt Mercedes Vito 639
 • Автoзапчасти нoвые, б/у, атoразборка.
 • Помічник менеджера
 • Водій з власним авто
 • Водій-кур’єр
 • Кур’єр-консультант
 • Разборка / Шрот Mercedes Vito 639

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".