Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства За підтримки ЄС в Закарпатській обласній дитячій лікарні функціонує "Європейська колиска"

За підтримки ЄС в Закарпатській обласній дитячій лікарні функціонує "Європейська колиска"

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Співпраця із країнами Європейського союзу ніколи не буває зайвою. Тим паче, якщо мова йде про медицину, у якій, варто визнати, наша країна значно відстає від закордонних сусідів. Тим більше, якщо мова йде про здоров’я дітей. Отож про черговий приклад співпраці.
Вісім років обласна дитяча лікарня співпрацює з Європейським союзом у проектах транскордонного співробітництва. В рамках Дня Європейської співпраці, який Євпопейський союз організовує вже другий рік поспіль, до лікарні завітала співробітник проекту Ешлінг Волш. За її словами, мета дня Європейської співпраці – подивитися на досягнення транскордонної діяльності, адже намагалися втілити  саме такий проект з людським  обличчям, де було б видно, як на людях відображається ці результати, як відчутні досягнення проекту в соціальній сфері.
Першим спільним проектом був  ТАСІС ІНТЕРРЕГ 3А, спрямований на освоєння нових методів реабілітації для обласної дитячої лікарні. Тривав  три роки, з 2006 по 2008 роки. Проект «Європейська колиска» - другий за рахунком спільний  проект ОДЛ  і Європейського Союзу та перший у програмі ЄІСП.  Варто зауважити, що проект «Європейська колиска» був відзначений, як один із кращих проектів Європи. В його рамках була проведена значна  робота, яку  могли побачити і європейські гості. Побачили, як працюють технології, поспілкувалися з мамами новонароджених малюків.
Медики кажуть: з допомогою цих технологій вдалося набагато скоротити смертність новонароджених дітей та інвалідизацію дітей. Якщо у 2009 році малюкова смертність була вище 12% , то зараз вона 8,6%, каже головний лікар Єлизавета Біров. Неможливо працювати з новітніми якісними технологіями,  якщо персонал непідготовлений, тому під час впровадження проекту провели курси підвищення кваліфікації для лікарів-неонатологів усієї області, лікарів- реаніматологів, акушерок та медичних сестер, які працюють у дитячих або реанімаційних відділеннях.
Одним словом, проект приніс чималі досягнення, це відзначила і співробітник проекту Ешлінг Волш. Каже, вони і надалі співпрацюватимуть над новими ідеями та ділитимуться досвідом з іншими. Результати впровадження проекту «Європейська колиска» в життя побачать і в європейських країнах.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ЗНАНЬ. ПОЗДОРОВЛЯЄМО! - Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної лю�...
ТИСЯЧІ МУКАЧІВЦІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ 22-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ - Культурно-мистецькі та спортивні заходи з нагоди відз�...
Мукачево збирає тисячі православних та греко-католицьких вірян - Мукачево збирає тисячі православних та греко-католиць...
Бережіть житло та здоров’я від вогню - Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж та н...

Інші новини

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Авторазбор Mercedes-Benz-Sprinter
 • Запчасти Ford Transit Connect, - новые и разборка
 • Fорд-Tранзит 91-11 pазборка
 • Женские прокладки Love moon
 • Повітряні ліхтарики купити дешево, небесні ліхтарики
 • АКЦІЯ! Небесні ліхтарики 15грн./шт. СЕРЦЕ і КУПОЛ
 • Небесні ліхтарики, Повітряні ліхтарики, китайські ліхтарики
 • Робота курєр

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".