Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Освіта Студентам Мукачівського педагогічного коледжу вручили дипломи

Студентам Мукачівського педагогічного коледжу вручили дипломи

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Чи не єдиний заклад в області, який готує педагогів майже століття, вкотре дипломував майбутніх вчителів та вихователів.
На цей раз перепустку на професійну ниву отримали 244 спеціалісти. Багато з них, закінчили Мукачівський педагогічний коледж  з відзнаками та гарантіями працевлаштування.
Мукачівський гуманітарно-педагогічний коледж називають  одним з кращих закладів області. Тут майбутні педагоги отримують глибокі  знання та професійні навички, необхідні в  роботі. Цьогоріч  заклад  святкуватиме  своє сторіччя. Коледж, який займає чільне місце в системі освіти Мукачівського Державного Університету,  щороку доводить своє привілейоване становище. Кількість студентів та якість дипломантів постійно зростає.
Вручення дипломів -  особливе свято. Тим більше, коли їх вручає міський голова.Майже ювілейний випуск підготував декілька подарунків і для своїх викладачів. Зокрема,  пісні та прощальний танець. Отримання дипломів – це перший крок молодих спеціалістів на педагогічній ниві, головним завданням яких буде зміцнення не тільки знань підростаючих поколінь, а й патріотичного духу.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".