Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини «Спрощенці» Мукачівщини сплатили 13 млн. грн. єдиного податку

«Спрощенці» Мукачівщини сплатили 13 млн. грн. єдиного податку

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Так, за січень-червень 2014 року фізичні особи, які працюють на спрощеній системі оподаткування, перерахували до скарбниці понад 12750,6 тис. грн. податку, а юридичні – понад  4246,3 тис. грн. З початку цього року «єдинщики» Мукачівщини сплатили на 845,7 тис. грн. більше єдиного податку ніж у аналогічному періоді минулого року.
Позитивна динаміка надходжень єдиного податку характерна як для приватних підприємців, так і для юридичних осіб. Приріст надходжень по єдиному податку в порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 105,2 % з юросіб та 109 % – з фізосіб.
Надходження єдиного податку на підприємницьку діяльність є одним з дохідних джерел спеціального фонду бюджету. Платники міста та району розуміють, що для забезпечення стабільного фінансування місцевих громад важливо своєчасно сплачувати податки.
Зростання надходжень єдиного податку, відбувається і за рахунок розширення можливостей підприємців і спрощення переходу з однієї системи сплати податків на іншу. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів для взяття на облік. Достатньо подати документи державному реєстратору. Відтепер спрощена й сама процедура реєстрації і проходить за принципом «єдиного вікна». Нововведення дозволяють суттєво скоротити документообіг і час бізнесменів.
До того ж, скасовано і паперове свідоцтво платника єдиного податку. Натомість за бажанням можна безкоштовно отримати витяг про реєстрацію з відповідного реєстру.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".