Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури Урожайна осінь Будинку школярів

Урожайна осінь Будинку школярів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Мистецькі колективи Мукачівського Будинку школярів наполегливо працюють над підтриманням рівня виконавської майстерності. Постійно беруть участь у фестивалях та конкурсах різного рівня та займають на них призові місця. Золота осінь цього року виявилася щедрою на подарунки для вихованців зразкового хореографічного колективу «Сузір'я» (кер. Олена Ткач), хореографічного колективу «Візаві» ( кер.Галина Біленко) та вокальної студії «Акорд» (кер. Наталія Шлагер), гуртка образотворчого мистецтва (кер. Яна Старостенко).
У Відкритому фестивалі-конкурсі виконавських мистецтв «Гран-прі Карпатського регіону», що проходив в м. Берегові (12–16 жовтня), в номінації «Народні танці» у молодшій віковій категорії І місце вибороли юні танцюристи зразкового хореографічного колективу «Сузір'я». Не залишилися без нагород і вихованці хореографічного колективу «Візаві» старшої вікової категорії, які вибороли ІІ та ІІІ місця у номінації «Сучасні танці». У номінації «Народні танці» ІІ місце вибороли учасники молодшої вікової категорії. Головою журі цього фестивалю був Григорій Чапкіс, який відмітив рівень підготовки гуртківців Мукачівського Будинку школярів та поздоровив їх з гарними результатами і вручив грамоти фестивалю.
Участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Падіюн–Євроданс-2011», що відбувся в м. Ужгороді (28-29 жовтня) також принесла нагороду хореографічному колективу «Візаві», а саме: ІІ місце в номінації «Сучасні танці» у молодшій віковій категорії, а вихованці зразкового хореографічного колективу «Сузір'я» та хореографічного колективу «Невгамовні» стали дипломантами конкурсу.
Та географія досягнень творчих колективів Будинку школярів не обмежується Закарпаттям, тому що знані вони уже по всій Україні. У Луцьку на Всеукраїнському вокальному конкурсі «Твій шанс» (29-30 жовтня) у молодшій віковій категорії за виконання балади «Летіла мати на край світа» солістка вокальної студії «Акорд» Маріанна Окс отримала «Гран-прі» фестивалю. Дзвінкоголоса Маріанка розчулила своїм співом не тільки глядачів, але й членів журі, які одразу відмітили самобутність та неповторність виконання, чистоту голосу юної співачки.
Неодноразово відзначалася нагородами різного рівня, обдарована і працьовита учениця гуртка образотворчого мистецтва Гарда Богдана, талант якої розвивається заявдяки чудовому, талановитому педагогу, Яні Старостенко. Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - надзвичайно масштабний і багатожанровий конкурс, в якому приймають участь учні всіх навчальних закладів України. Вибороти на такому конкурсі ІІІ місце - велике досягнення для Богдани та її керівника в жовтні 2011 року.
Осінь-2011 порадувала Мукачівський Будинок школярів заслуженим багатим врожаєм нагород та призів, адже для того, щоб досягти таких успіхів вихованці та педагоги сумлінно та старанно працюють під час навчального процесу, відточують свою майстерність під час участі в різних заходах та концертах. Тож побажаємо їм творчої наснаги та натхнення, подальших успіхів та високих досягнень!
Будинок школярів
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".