Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Знай наших!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
...Бо слово написане не вичахає,
не обертається в земний тлін, як ті, що виводять його.
Слово, зачате пером і запліднене мислю,
несе свою службу довіку.

Уривок з роману „Вічник"
Закарпатські читачі знають журналістські публікації Мирослава Дочинця, есеїстику, яка видана нещодавно. Шанувальникам гумору припадають до душі афоризми від цього автора. Він має свій стиль письма, за яким проглядається витончений художній смак, відчуття форми, композиційної самодостатності творів.
Читаючи „Гірчичне зерно", „Гру в ляльки", „Росу на фігових листках", „Оскал собаки", „Мукачево. Аромат часу і кольору", „Душу Мукачева", „Дами і Адами" „Хліб і шоколад", „Лис у винограднику" та ін., не можна не одержати естетичну насолоду від самого тексту.
У січні 2011 року на зустрічі з читачами, яка проходила у нашій міській книгозбірні, відомий український письменник і літературознавець Михайло Слабошпицький сказав: „Нині можемо стверджувати, що в українській літературі з'явився новий феномен – феномен закарпатської прози", в першу чергу відмітивши прозаїка Мирослава Дочинця, зокрема, його романи „Лис у винограднику" та щойновидрукований – „Вічник. Сповідь на перевалі духу".
Сьогодні цей роман завоював прихильність не тільки в закарпатського читача. За рейтингом потужної книгомережі „Книгарня „Є", „Вічник" – в п'ятірці найбільш продаваних книжок в Україні. За невеликий проміжок часу роман перевидано шість разів та перекладено на російську мову.
І ось ще одна надзвичайно приємна новина: Національна спілка письменників України висунула книгу Мирослава Дочинця „ВІЧНИК" на здобуття найвищої Державної літературної премії – імені Т. Г. Шевченка.
Ми щиро віримо в перемогу нашого земляка, зичимо йому удачі і впевненості у власних силах. А тих, кого зацікавила презентована книга, пропонуємо ознайомитися з нею в секторі краєзнавчої літератури Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича (ІІІ поверх).
P.S. В одному із інтерв'ю на запитання про що його роман, пан Мирослав сказав: „„Вічник" – сага про вічну Любов. Роман про магію стихій, про очуднення й оживлення всього сущого, без поділу на живу і мертву Природу. Тобто – про вічне. Ніщо – ні гроші, ні слава, ні секс, ні інші радощі життя – не сповнять щастям смертну людину, доки вона не усвідомить безсмертя своєї душі, не збагне основного закону – закону Вічності. Лише тоді прийде повнота щастя і повнота духовної свободи, навіть без того „успішного комплекту", що названо вище. І ти – насінина Неба – пізнаєш своє призначення на землі. Ось про це книжка. Можливо, це звучить пафосно, але в розповіді-сповіді героя все значно простіше й зрозуміліше. Читай і перечитуй, бо істина, як відомо, не в рядках, а між ними. Читай і не суди – бо сповіді душі не судять..."
Тетяна Туряниця, провідний бібліотекар сектору краєзнавчої літератури Мукачівської міської бібліотеки ім. О.Духновича
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Loading...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...
Привітали ветерана і мукачівські правоохоронці  - Ветерану Великої Вітчизняної війни і органів внутрішн...
Вічна слава визволителям нашого міста! - Велелюдним мітингом на площі Миру з покладанням вінкі�...
Права інвалідів з розумовою відсталістю - Відбувся навчальний семінар «Права інвалідів з розумо...

Останні коментарі

Наша кнопка"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".