Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Малозабезпеченим сім’ям збільшать дотації

Малозабезпеченим сім’ям збільшать дотації

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

На виплату допомоги сім’ям з дітьми і малозабезпеченим сім’ям заплановано збільшити витрати у держбюджеті до 23,7 млрд.грн., що складатиме на 7,1 млрд. грн. більше, ніж у 2009 р. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Анатолій Горбатюк. «За рахунок цих коштів буде виплачена допомога при народженні першої дитини у сумі 12 240 грн., другої – 25 000 грн., третьої і подальших – 50 000 грн. Виплата допомоги здійснюватиметься одноразово при народженні першої дитини – 4 800 грн., другої – 1 840 грн., третьої і подальших – 5 000 грн. Решта на першу дитину виплачується упродовж 12 місяців у сумі 620 грн., на другу дитину упродовж наступних 24 місяців – у сумі 840 грн., на третю і подальших дітей упродовж наступних 36 місяців – у сумі 1 250 грн.», – цитує політика прес-служба партії. За його інформацією, з 1 січня 2010 р. максимальний розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку складатиме 100% прожиткового...

мінімуму для працездатних осіб (проти 75% прожиткового мінімуму для працездатних осіб у 2009 р.) і протягом року зросте до 922 грн. За словами регіонала, рівень гарантованих доходів для малозабезпечених сімей у середньому підвищиться у 1,4 рази у порівнянні з минулим роком. «Так, наприклад, якщо сім’я із трьох чоловік (двоє працездатних дорослих і дитина до 6 років) має доходи на трьох 1500 грн., прожитковий мінімум для них складає 2120 грн. (744 грн. + 744 грн. + доплата 632 грн.). Держава їм доплачує 620 грн.», – пояснив парламентарій. «У травні прожитковий мінімум на трьох зріс до 2 493 грн. (почав діяти Закон про держбюджет), а доходи сім’ї – як мінімум на 144 грн. при одному працюючому і 228 грн. – при двох працюючих через те, що мінімальна зарплата зросте з 744 грн. до 884 грн. Разом сумарний дохід сім’ї складе 1768 грн. Держава доплатить до цієї суми ще 725 грн., або на 105 грн. більше, ніж у квітні», – додав Горбатюк. Міністерство фінансів України оприлюднило на веб-сайті текст закону про державний бюджет на 2010 рік, який у четвер був підписаний Президентом країни. Верховна Рада України прийняла за основу та у цілому державний бюджет України на 2010 рік. За ухвалення держбюджету з урахуванням пропозицій бюджетного комітету у вівторок проголосували 245 народних депутатів із 246, зареєстрованих у залі.

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".