Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Звернення депутатів Мукачівської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України

Звернення депутатів Мукачівської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

6 січня 2010 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження № 5-р «Про передачу майнових комплексів військових містечок до сфери управління Міністерства внутрішніх справ» в частині передачі майнового комплексу військового містечка № 77, розташованого в селі Дерцен Мукачівського району, згідно з яким даний об’єкт переходить до сфери управління Міністерства внутрішніх справ.
До жителів села Дерцен Мукачівського району надійшла інформація про можливість відкриття на території військового містечка пункту тимчасового перебування нелегальних мігрантів, що викликало справедливе невдоволення місцевого населення...

Громада села Дерцен виступила проти розміщення об’єкта тимчасового утримання нелегальних мігрантів на своїй території ще в листопаді 2009 року на загальних зборах села. Їхня стурбованість викликана тим, що перебування на території сільської ради нелегальних мігрантів може призвести до ряду негативних наслідків, і зокрема, появи у місцевих жителів захворювань, проти яких населення не має імунітету, а також сприятиме поширенню різних видів інфекційних захворювань.
На початку цього року Дерценська сільська рада прийняла рішення про заборону розміщення пункту перебування нелегальних мігрантів, а Форношська сільська та Мукачівська районна ради підтримали вищеназване рішення.
Закарпатська область є привабливим туристично-рекреаційним та густонаселеним краєм, має унікальне географічне розташування – межує із чотирма країнами, тут ведеться послідовна робота щодо розвитку інвестиційної привабливості регіону. Тому, розташування об’єктів тимчасового утримання нелегальних мігрантів не сприятиме створенню позитивного іміджу краю, не вирішить проблему нелегальної міграції, а також створює напругу через протидію громадських організацій та громад.
Керуючись ст.26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань законності та правопорядку, охорони прав та свобод громадян, депутатської етики (протокол №56 від 26.04.2010 р.), Мукачівська міська рада вирішила:
1.Вважати неприпустимим розміщення на території Мукачівського району та Закарпатської області в цілому будь-яких обєктів тимчасового перебування нелегальних мігрантів, які потрапляють в Україну.
2. Підтримати пропозицію сільських громад та громад Дерцена, Форноша та Мукачівської районної ради про клопотання до Кабінету Міністрів України щодо відміни розпорядження Кабміну № 5-р від 5 січня 2010 року, яке стосується відкриття на території колишнього військового містечка в селі Дерцен пункту тимчасового перебування нелегалів.
3. Рішення міської ради щодо недопущення розміщення в Закарпатській області пунктів тимчасового перебування нелегалів направити Президенту України та Кабінету Міністрів України.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".