Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства

Новини культури, громадське життя міста Мукачева. Соціальні новини Мукачева.Права інвалідів з розумовою відсталістю

Відбувся навчальний семінар «Права інвалідів з розумовою відсталістю» для представників осіб із інтелектуальними проблемами Мукачівського міського товариства «Інваліди дитинства» в приміщенні Центральної міської бібліотеки. У ньому взяли участь представники міського та районного управлінь соцзахисту,  відділу у справах молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому,
 

ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ МУКАЧІВЦІВ ВІДКРИЛИ НОВИЙ СПОРТЗАЛ

Правоохоронці Мукачева долучились до створення і відкриття спортивного залу для дітей соціально незахищених категорій. Неповнолітні віком до 16 років мають змогу безкоштовно займатись спортом у залі, обладнаному сучасними тренажерами.
З ініціативи громадської організації «Рідне Мукачево» у мікрорайоні «Паланок» цими днями відбулось урочисте відкриття та освячення спортзалу для неповнолітніх мукачівців.
 

Оксана Данько працювати в міліції хотіла з дитинства

Після закінчення школи дівчина вступила до Черкаського педагогічного університету на психологічний факультет. А в 1997 році прийшла працювати в міліцію. Водночас здобувала юридичний фах у Київській академії МВС.
Професія слідчого – одна з найбільш складних серед інших спеціальностей, пов’язаних із роботою в юриспруденції та  органах правопорядку. Про неї більшість людей знає з
 

За пограбунок касира підприємтва мукачівця засуджено до 4 років позбавлення волі

За грабіж поєднаний з насильством Мукачівський міськрайонний суд засудив мукачівця до 4 років позбавлення волі з призначенням випробувального терміну – 2 роки.
Наприкінці березня цього року засоби масової інформації повідомляли, що небайдужі громадяни «на гарячому» затримали грабіжника, який штовхнувши на землю жінку,  вирвав від неї  сумку,  в якій були гроші підприємства у сумі більше 11 тисяч гривень.
 

24 травня - День слов’янської писемності і культури

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов’янської писемності.
24 травня православна церква згадує святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія. Брати були православними ченцями, слов’янську абетку створили у грецькому монастирі.
 

Понад 600 мукачівців взяли участь у весняній акції За чисте довкілля

Всеукраїнська акція " За чисте довкілля " продовжуватиметься і в квітні 2014 року.
Мукачівська міська рада, міськвиконком та управління міського господарства висловлюють щиру подяку працівникам та керівникам підприємств, установ, організацій, які долучились до проведення санітарної очистки міських територій,
 

ВІДЗНАКА МЕТРУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

Сьогодні, вчора, і позавчора ми з повним правом могли назвати редактора-засновника популярної газети «Мукачево» Віктора Васильовича Дворниченко метром закарпатської журналістики. І не стільки за прожитими роками, а у вівторок, 8 квітня йому виповнилося 70 років, скільки за стажем, за високою професійною майстерністю.
 

У Мукачеві закінчено опалювальний період 2013-2014 років

Відповідно до розпорядження Мукачівського міського голови від 28.03.2014 року №108 “Про закінчення опалювального періоду 2013-2014 років по місту Мукачево”,  у зв'язку із середньодобовою сталою температурою вище +8 *С : у місті Мукачево з 01.04.2014 року
 

Собачий притулок у Мукачеві вже четвертий місяць функціонує за благодійний кошт

Із фінансуванням єдиного на Закарпатті притулку для тварин, підконтрольному зоозахисникам, завжди були проблеми. І якщо минулорічного жовтня ситуація з надходженням сюди коштів більш- менш врегулювалася, то сьогодні, зважаючи на останні події в державі і спустошеність державної казни, Мукачівський «Центр контролю за тваринами» працює за благодійні внески от уже із січня.
 

На замітку майбутнім пенсіонерам

Рано чи пізно в житті кожного з нас настає своя золота осінь. У рейтингу “найгарячіших” тем, які сьогодні жваво обговорюються в українському суспільстві - “Вихід на пенсію”. Реформаторські зміни в пенсійному законодавстві, законодавчі новації бувають не зовсім зрозумілими для пересічних громадян, тож нерідко люди не знають правил і норм, за якими обраховується пенсія, з якими документами треба звертатися до органів Пенсійного фонду.
 


Страница 1 из 29
Loading...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".