Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Глас народу! Названо кращі теле- та радіопрограми для нацменшин

Названо кращі теле- та радіопрограми для нацменшин

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

На базі Закарпатської обласної Державної телерадіокомпанії відбувся 12-й Міжнародний фестиваль теле- та радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».

Головна мета фестивалю – показ життя національних меншин, розмаїття їх культур та побуту. Цьогоріч, у 12-му фестивалі взяли участь теле- та радіо- журналісти із 12-ти країн. Вони представили більше 130-ти телевізійних і радіо-робіт.

Найкращою серед радіопрограм визнано програму журналіста угорської редакції Закарпатської держтелерадіокомпанії (ДТРК) Іванчика Атілли. Переможна робота називалася «Молодіжний футбольний кубок на честь Золотої команди Угорщини».

Серед телевізійних програм відзначили фільм під назвою «Батур – нащадок Чингізхана». Його представила журналістка Рівненської ДТРК Світлана Сабанюк.  

СашаСАШИНА

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".