Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Неординарна подія між двома гірками

Неординарна подія між двома гірками

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Біля траси Чоп-Москва між відомими далеко за межами нашого міста ресторанно-готельними комплексами, які здавна в народі називають Середньою та Червеною гірками, на днях відбулась подія з розряду сенсаційних. Не подумайте, шановні читачі, що це  щось на кшталт чергової дорожньо-транспортної пригоди, якими рясніють сторінки майже всіх без виключень засобів масової інформації.
Йдеться про відкриття у підніжжя схилів Карпатських гір   (красота яких давно описана поетами, письменниками та увіковічена в яскравих полотнах пензлями знаменитих художників й оспівана з давніх віків) бджолиних хатинок. Розділити радість цього дійства та відчути дивовижну атмосферу пасіки, де повітря чисте і наповнене ароматом квітів та меду, відчути на собі їх сприятливий вплив, до гостинного пана Ярослава, господаря вуликів-лежанок та пасічника пана Олексія, прийшли близькі та рідні, поважні гості з різних сфер діяльності. Великий інтерес викликала процедура освячення душпастирями греко-католицької церкви «новоспеченого» бджолиного мінікомплексу для оздоровлення. Що бджола позитивно впливає на людину підмічено давно. Зокрема, багаторічні спостереження за життям бджолиної сім’ї, будовою її гнізда, взаємодією між індивідами, поведінкою й складною роботою бджіл, виготовленням унікальних продуктів становлять для нас великий пізнавальний та практичний інтерес. І малим і дорослим відомо, що бджіл можна побачити скрізь, де квітують рослини, бджоли сприяють природному відтворенню та збагаченню флори, бо вони є найкращими запилювачами, в тому числі й сільськогосподарських культур.
Але повернемось до основної теми, себто до лікувальних вуликів пана Ярослава, як до одного з методів оздоровчого контакту людини з бджолами. Гудіння бджоли, на відміну від нестерпного реву двигуна винищувача, або дратівливо-настирливого звуку атакуючого вас комара, принаймні, не викликає особливого занепокоєння. А тепер уявіть собі, що відчуває людина, лежачи на потолочинах з простирадлом, підголовником у бджолиній хатці, розрахованій на час сеансу на одну особу, під якими скріплено чотири вулика і з кожного випромінюється енергія мікровібрації, яку своїм тільцем та крильцями створюють бджоли (разом це близько триста двадцяти тисяч), а також тепло, що вони виділяють для обігріву своєї дітвори-розпліду (35 градусів С).  Як стверджує Микола Яровий та його послідовники, що давно зарекомендували себе на цьому ринку послуг, рівномірне гудіння бджіл, запахи пилку, бджолиної отрути, прополісу заспокоюють нервову систему, нормалізують кров’яний тиск, стабілізують психоемоційний стан, очищують людське енергетичне поле, викликають здоровий сон. Комплексна, м’яка цілюща дія бджіл направлена на самовідбудову, саморегуляцію організму, укріплення імунітету і біофізичних зв’язків, підвищення працездатності, а психоемоційна рівновага дає людині легкість, бадьорість, свіжість і молодість. Отож, завітайте на ділянку «Бджолина хата» в районі дачного містечка і релаксація на вуликах-лежанках та фітотерапія вам гарантовані. Відчуйте користь, яку дає бджола!
Григорій Куруц
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".